| TV Geliri | $181K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $12K |
| Oyuncu Maaşları | $535K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $14K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $205K | $843K | $-639K | $-2.5M |
| Dec 2026 | $62K | $744K | $-682K | $-1.9M |
| Nov 2026 | $67K | $696K | $-628K | $-1.2M |
| Oct 2026 | $95K | $889K | $-794K | $-576K |
| Sep 2026 | $44K | $520K | $-477K | $216K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |