| TV Geliri | $104K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $205K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $27K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $115K | $341K | $-227K | $-2.7M |
| Jun 2027 | $406K | $412K | $-6K | $-2.5M |
| May 2027 | $116K | $479K | $-362K | $-2.5M |
| Apr 2027 | $116K | $407K | $-291K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $127K | $412K | $-286K | $-1.9M |
| Feb 2027 | $56K | $552K | $-496K | $-1.6M |
| Jan 2027 | $49K | $451K | $-402K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $60K | $380K | $-321K | $-671K |
| Nov 2026 | $66K | $371K | $-305K | $-350K |
| Oct 2026 | $62K | $617K | $-555K | $-45K |
| Sep 2026 | $23K | $313K | $-290K | $510K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $800K |