| TV Geliri | $817K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $16K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $77K |
| Oyuncu Maaşları | $494K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $27K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $910K | $615K | $295K | $-2.7M |
| Oct 2027 | $325K | $602K | $-277K | $-3.0M |
| Sep 2027 | $270K | $515K | $-245K | $-2.8M |
| Aug 2027 | $238K | $464K | $-226K | $-2.5M |
| Jul 2027 | $237K | $541K | $-304K | $-2.3M |
| Jun 2027 | $922K | $441K | $481K | $-2.0M |
| May 2027 | $239K | $509K | $-270K | $-2.5M |
| Apr 2027 | $238K | $795K | $-557K | $-2.2M |
| Mar 2027 | $58K | $495K | $-438K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $46K | $492K | $-446K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $45K | $447K | $-402K | $-776K |
| Dec 2026 | $45K | $328K | $-283K | $-375K |