Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $29K |
| Maç Günü Geliri | $38K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $246K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$72K |
$557K |
$-485K |
$9.2M |
| Jul 2027 |
$96K |
$677K |
$-581K |
$9.7M |
| Jun 2027 |
$1.2M |
$418K |
$787K |
$10.3M |
| May 2027 |
$72K |
$418K |
$-346K |
$9.5M |
| Apr 2027 |
$772K |
$418K |
$353K |
$9.8M |
| Mar 2027 |
$771K |
$418K |
$353K |
$9.5M |
| Feb 2027 |
$1.9M |
$881K |
$1.0M |
$9.1M |
| Jan 2027 |
$930K |
$411K |
$520K |
$8.1M |
| Dec 2026 |
$1.5M |
$410K |
$1.1M |
$7.6M |
| Nov 2026 |
$2.0M |
$410K |
$1.6M |
$6.5M |
| Oct 2026 |
$773K |
$410K |
$362K |
$5.0M |
| Sep 2026 |
$3.2M |
$492K |
$2.7M |
$4.6M |