| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Luther Mkhize | Baş Scout | 10 | 0 | 42% | 04.01.2029 | Doğu/Güney AfrikaKuzey Afrika |
| Bongani Mokoena | Scout | 6 | 0 | 51% | 03.01.2029 | Doğu/Güney AfrikaBatı Afrika |
| Bradley Vilakazi | Scout | 6 | 0 | 73% | 03.01.2029 | Doğu/Güney Afrika |
| Scout | 4 | 0 | 51% | 01.01.2028 | ||
| Rivaldo Vilakazi | Scout | 4 | 0 | 68% | 27.01.2029 | Doğu/Güney Afrika |
| Scout | 1 | 0 | 71% | 01.01.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siyabonga Khune | GK | 21 | Bloemfontein Celtic | Rivaldo Vilakazi | Maç Yıldızı | Aktif | 13.01.2029 | 27.01.2029 | 3 | 3 | 61 | 69 | 90% | 47% | 153.0K | #138 GK | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Kermit Mkhize | ST | 21 | Platinum Stars | Rivaldo Vilakazi | Maç Yıldızı | Aktif | 26.08.2028 | 26.08.2028 | 1 | 1 | 70 | 81 | 83% | 69% | 990.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Alwande Booysen | AML | 20 | Golden Arrows | Bradley Vilakazi | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2029 | 03.01.2029 | 1 | 0 | 86 | 81 | 79% | 100% | 1.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ethan Garcia | GK | 19 | Mamelodi Sundowns | Bradley Vilakazi | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2029 | 02.01.2029 | 1 | 0 | 87 | 105 | 79% | 100% | 900.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Bradley Vilakazi | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2029 | 01.01.2029 | 1 | 0 | 83 | 76 | 79% | 100% | 36.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Thato Moalusi | ST | 20 | Mamelodi Sundowns | Bradley Vilakazi | Personel Önerisi | Aktif | 14.08.2028 | 14.08.2028 | 1 | 0 | 81 | 82 | 79% | 100% | 382.5K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Thato Shiang | DR | 24 | Jomo Cosmos | Bradley Vilakazi | Personel Önerisi | Aktif | 07.08.2028 | 07.08.2028 | 1 | 0 | 71 | 55 | 79% | 100% | 127.5K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Branden Matsila | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 46 | 46 | 71% | 100% | — | — | — | İzlemeye Devam | |||
| Sbonelo Ngcobo | MC | 25 | Golden Arrows | Bongani Mokoena | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2029 | 03.01.2029 | 1 | 0 | 81 | 91 | 65% | 100% | 350.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mothobi Mvala | DC | 34 | Mamelodi Sundowns | Bongani Mokoena | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2029 | 02.01.2029 | 1 | 0 | 86 | 85 | 65% | 100% | 81.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Andre de Jong | AMC | 32 | Orlando Pirates | Luther Mkhize | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2029 | 04.01.2029 | 1 | 0 | 70 | 73 | 58% | 100% | 63.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Rivaldo Vilakazi | Personel Önerisi | Aktif | 07.08.2028 | 07.08.2028 | 1 | 0 | 66 | 72 | 58% | 100% | 10.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Teboho Dala | FL | 19 | Ajax Cape Town | Bongani Mokoena | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 67 | 71 | 58% | 100% | 30.0K | — | — | — | |
| Melusi Buthelezi | GK | 30 | Orlando Pirates | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 88 | 90 | 51% | 100% | 267.8K | — | — | — | ||
| Jonathan Benítez | AMR | 37 | Bidvest Wits | Personel Önerisi | Aktif | 28.06.2027 | 28.06.2027 | 1 | 0 | 66 | 66 | 51% | 100% | 30.0K | — | — | — | ||
| Dean Manyama | ST | 36 | Black Aces | Personel Önerisi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 83 | 82 | 51% | 100% | 8.5K | — | — | — | ||
| Themba Phiri | ST | 34 | Bloemfontein Celtic | Personel Önerisi | Aktif | 05.06.2027 | 05.06.2027 | 1 | 0 | 100 | 81 | 51% | 100% | 450.0K | — | — | — | ||
| Khanyisa Mayo | AMR | 30 | CR Belouizdad | Luther Mkhize | Personel Önerisi | Aktif | 09.08.2027 | 09.08.2027 | 1 | 0 | 79 | 100 | 48% | 100% | 950.0K | — | — | — | |
| Themba Mabunda | MC | 28 | Bloemfontein Celtic | Rivaldo Vilakazi | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 03.06.2027 | 2 | 0 | 133 | 127 | 40% | 104% | 8.8M | — | — | — | |
| Dean Furman | GK | 29 | SuperSport United | Luther Mkhize | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 126 | 117 | 40% | 87% | 4.6M | — | — | — | |
| Ronwen Ngcobo | GK | 30 | Platinum Stars | Luther Mkhize | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 104 | 40% | 79% | 1.7M | — | — | — | |
| Kwame Nuhu | DM | 27 | Wa All Stars | Bongani Mokoena | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 114 | 102 | 40% | 102% | 2.5M | — | — | — | |
| Themba Dala | FL | 24 | Mamelodi Sundowns | Bradley Vilakazi | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 103 | 105 | 40% | 96% | 5.1M | — | — | — | |
| Mükhammedzhan Seisen | GK | 30 | Ulinzi Stars | Luther Mkhize | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 73 | 40% | 63% | 250.0K | — | — | — | Tutum |
| Morgan Mokotjo | GK | 25 | Black Aces | Luther Mkhize | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 105 | 40% | 75% | 585.0K | — | — | — | |
| Karabo Molefe | GK | 26 | Kaizer Chiefs | Luther Mkhize | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 80 | 40% | 75% | 495.0K | — | — | — | |
| Luther Tau | DM | 30 | Ajax Cape Town | Luther Mkhize | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 113 | 40% | 100% | 1.9M | — | — | — | |
| Oussama Daibeche | DM | 30 | ES Setif | Luther Mkhize | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 63 | 84 | 40% | 73% | 495.0K | — | — | — | Tutum |
| Dean Lorch | DL | 29 | Bloemfontein Celtic | Bongani Mokoena | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 103 | 40% | 92% | 1.2M | — | — | — | |
| Evidence Makgopa | ST | 28 | Orlando Pirates | Bongani Mokoena | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 96 | 40% | 77% | 1.4M | — | — | — | |
| — | — | Luther Mkhize | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 85 | 102 | 38% | 100% | 850.0K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #19 | #138 | GK | 146 | 21–29 | 454.3K | Luther Mkhize | 1 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #20 | #139 | DL | 151 | 21–29 | 454.3K | Bongani Mokoena | 1 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #21 | #140 | MC | 154 | 21–29 | 454.3K | Rivaldo Vilakazi | 1 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #22 | #141 | ST | 156 | 21–29 | 454.3K | Bradley Vilakazi | 2 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Bongani Mokoena | Kaizer Chiefs U18 | #19, #20, #21, #22 | 27.01.2029 |
| Rivaldo Vilakazi | Orlando Pirates U18 | #19, #20, #21, #22 | 27.01.2029 |
| Rivaldo Vilakazi | Bloemfontein Celtic U18 | #19, #20, #21, #22 | 27.01.2029 |
| Bradley Vilakazi | Black Aces U18 | #19, #20, #21, #22 | 27.01.2029 |
| Luther Mkhize | Ajax Cape Town U18 | #19, #20, #21, #22 | 27.01.2029 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Moalusi | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mkhize | İzlemeye Devam | — | -1.15 | — | — | 0.35 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #65039925 | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mothobi Mvala | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ethan Garcia | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sbonelo Ngcobo | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alwande Booysen | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Siyabonga Khune | İzlemeye Devam | #138 | -1.24 | — | — | 0.35 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayalethu Mzimela | Reddet | #139 | -1.22 | — | — | 1.50 | 3.74 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ntando Ngcobo | Reddet | #140 | -1.24 | — | — | 1.50 | 3.30 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Keagan Jali | Reddet | #141 | -1.22 | — | — | 1.50 | 3.37 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Themba Grobler | Reddet | #141 | -1.74 | — | — | 0.25 | 0.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Thato Moalusi | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Kermit Mkhize | Reddet | -1.15 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bradley Vilakazi | Player #65039925 | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Mothobi Mvala | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Ethan Garcia | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Sbonelo Ngcobo | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Alwande Booysen | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Siyabonga Khune | Reddet | -1.24 | 90% | Rol Uyumsuz |
| Bongani Mokoena | Khayalethu Mzimela | Reddet | -1.22 | 90% | Çok Pahalı |
| Rivaldo Vilakazi | Ntando Ngcobo | Reddet | -1.24 | 90% | Çok Pahalı |
| Bradley Vilakazi | Keagan Jali | Reddet | -1.22 | 88% | Çok Pahalı |
| Luther Mkhize | Themba Grobler | Reddet | -1.74 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Moalusi | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mkhize | İzlemeye Devam | — | -1.15 | — | — | 0.35 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Keagan Jali | Reddet | #141 | -2.29 | — | — | 1.40 | 3.37 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #65039925 | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mothobi Mvala | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ethan Garcia | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sbonelo Ngcobo | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alwande Booysen | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Siyabonga Khune | İzlemeye Devam | #138 | -1.20 | — | — | 0.35 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayalethu Mzimela | Reddet | #139 | -1.19 | — | — | 1.50 | 3.74 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ntando Ngcobo | Reddet | #140 | -1.20 | — | — | 1.35 | 2.86 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Themba Grobler | Reddet | #141 | -1.66 | — | — | 0.25 | 0.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Thato Moalusi | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Kermit Mkhize | Reddet | -1.15 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bongani Mokoena | Keagan Jali | Reddet | -1.13 | 83% | Çok Pahalı |
| Bradley Vilakazi | Keagan Jali | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Bradley Vilakazi | Player #65039925 | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Mothobi Mvala | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Ethan Garcia | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Sbonelo Ngcobo | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Alwande Booysen | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Siyabonga Khune | Reddet | -1.20 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Bongani Mokoena | Khayalethu Mzimela | Reddet | -1.19 | 88% | Çok Pahalı |
| Rivaldo Vilakazi | Ntando Ngcobo | Reddet | -1.20 | 88% | Çok Pahalı |
| Luther Mkhize | Themba Grobler | Reddet | -1.66 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Moalusi | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mkhize | İzlemeye Devam | — | -1.15 | — | — | 0.35 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Keagan Jali | İzlemeye Devam | — | -1.13 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #65039925 | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mothobi Mvala | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ethan Garcia | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sbonelo Ngcobo | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alwande Booysen | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayalethu Mzimela | Reddet | #139 | -1.13 | — | — | 1.50 | 3.74 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ntando Ngcobo | Reddet | #140 | -1.15 | — | — | 1.35 | 2.86 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Siyabonga Khune | İzlemeye Devam | #138 | -1.15 | — | — | 0.35 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Thato Moalusi | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Kermit Mkhize | Reddet | -1.15 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bongani Mokoena | Keagan Jali | Reddet | -1.13 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bradley Vilakazi | Player #65039925 | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Mothobi Mvala | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Ethan Garcia | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Sbonelo Ngcobo | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Alwande Booysen | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Khayalethu Mzimela | Reddet | -1.13 | 83% | Çok Pahalı |
| Rivaldo Vilakazi | Ntando Ngcobo | Reddet | -1.15 | 83% | Çok Pahalı |
| Rivaldo Vilakazi | Siyabonga Khune | Reddet | -1.15 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Moalusi | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mkhize | İzlemeye Devam | — | -1.15 | — | — | 0.35 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Keagan Jali | İzlemeye Devam | — | -1.13 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #65039925 | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mothobi Mvala | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ethan Garcia | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sbonelo Ngcobo | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alwande Booysen | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andre de Jong | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Thato Moalusi | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Kermit Mkhize | Reddet | -1.15 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bongani Mokoena | Keagan Jali | Reddet | -1.13 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bradley Vilakazi | Player #65039925 | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Mothobi Mvala | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Ethan Garcia | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bongani Mokoena | Sbonelo Ngcobo | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Alwande Booysen | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luther Mkhize | Andre de Jong | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Moalusi | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mkhize | İzlemeye Devam | — | -1.15 | — | — | 0.35 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Keagan Jali | İzlemeye Devam | — | -1.13 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #65039925 | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Thato Moalusi | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Kermit Mkhize | Reddet | -1.15 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bongani Mokoena | Keagan Jali | Reddet | -1.13 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bradley Vilakazi | Player #65039925 | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Moalusi | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mkhize | İzlemeye Devam | #125 | -1.15 | — | — | 0.35 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Keagan Jali | İzlemeye Devam | #125 | -1.13 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Terrence Mashego | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001048671 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Thato Moalusi | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Kermit Mkhize | Reddet | -1.15 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Bongani Mokoena | Keagan Jali | Reddet | -1.13 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Rivaldo Vilakazi | Player #2001048671 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Moalusi | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Terrence Mashego | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001048671 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Thato Moalusi | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Player #2001048671 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Moalusi | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Terrence Mashego | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001048671 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Bradley Vilakazi | Thato Moalusi | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Player #2001048671 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thato Shiang | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Terrence Mashego | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2001048671 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Bradley Vilakazi | Thato Shiang | Onayla | 0.88 | 79% | Rol Uyumlu |
| Rivaldo Vilakazi | Player #2001048671 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Terrence Mashego | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Terrence Mashego | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Terrence Mashego | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Terrence Mashego | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Terrence Mashego | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Terrence Mashego | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000083493 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branden Matsila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #83191430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 150000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Terrence Mashego | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000083493 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 135000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mamelodi Sundowns | AMC | Orta Saha | 85 | 102 | 38% | 850.0K | 27.02.2027 | 0 | 2 | |
| Khanyisa Mayo | Kaizer Chiefs | AMR | Orta Saha | 79 | 100 | 48% | 950.0K | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #138 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 454.3K | İzlemede | — | — |
| #139 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 454.3K | İzlemede | — | — |
| #140 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 454.3K | İzlemede | — | — |
| #141 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 454.3K | İzlemede | — | — |