| TV Geliri | $797K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $42K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $682K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $15K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $839K | $812K | $27K | $-2.5M |
| Jun 2027 | $1.6M | $817K | $797K | $-2.6M |
| May 2027 | $837K | $817K | $20K | $-3.4M |
| Apr 2027 | $824K | $839K | $-15K | $-3.4M |
| Mar 2027 | $818K | $851K | $-33K | $-3.4M |
| Feb 2027 | $235K | $871K | $-636K | $-3.3M |
| Jan 2027 | $234K | $986K | $-752K | $-2.7M |
| Dec 2026 | $238K | $857K | $-619K | $-1.9M |
| Nov 2026 | $52K | $856K | $-804K | $-1.3M |
| Oct 2026 | $53K | $1.1M | $-1.0M | $-520K |
| Sep 2026 | $43K | $799K | $-755K | $515K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |