| TV Geliri | $2.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $939K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $564K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $2.8M | $1.6M | $1.3M | $9.1M |
| Aug 2027 | $3.2M | $1.4M | $1.8M | $7.9M |
| Jul 2027 | $3.2M | $1.4M | $1.9M | $6.1M |
| Jun 2027 | $5.0M | $1.4M | $3.6M | $4.2M |
| May 2027 | $3.2M | $857K | $2.3M | $578K |
| Apr 2027 | $3.1M | $854K | $2.3M | $-1.7M |
| Mar 2027 | $1.2M | $942K | $217K | $-4.0M |
| Feb 2027 | $403K | $1.0M | $-608K | $-4.2M |
| Jan 2027 | $367K | $1.1M | $-776K | $-3.6M |
| Dec 2026 | $401K | $963K | $-562K | $-2.9M |
| Nov 2026 | $103K | $1.0M | $-902K | $-2.3M |
| Oct 2026 | $111K | $2.0M | $-1.9M | $-1.4M |