Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $50K |
| Maç Günü Geliri | $14K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $225K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Tesis Bakımı | $75K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2035 |
$72K |
$353K |
$-281K |
$-30.2M |
| Jul 2035 |
$71K |
$348K |
$-277K |
$-29.9M |
| Jun 2035 |
$159K |
$399K |
$-241K |
$-29.6M |
| May 2035 |
$72K |
$398K |
$-326K |
$-29.4M |
| Apr 2035 |
$72K |
$403K |
$-331K |
$-29.0M |
| Mar 2035 |
$72K |
$403K |
$-331K |
$-28.7M |
| Feb 2035 |
$73K |
$403K |
$-330K |
$-28.4M |
| Jan 2035 |
$74K |
$1.7M |
$-1.7M |
$-28.0M |
| Dec 2034 |
$74K |
$403K |
$-329K |
$-26.4M |
| Nov 2034 |
$75K |
$403K |
$-328K |
$-26.0M |
| Oct 2034 |
$76K |
$403K |
$-327K |
$-25.7M |
| Sep 2034 |
$77K |
$403K |
$-326K |
$-25.4M |