| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Luke Ross | Baş Scout | 104 | 0 | 50% | 25.01.2027 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AfrikaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Anthony Bennett | Gözlemci | 38 | 0 | 45% | 01.01.2027 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaBatı Avrupa |
| Michael Moore | Teknik Direktör | 6 | 0 | 49% | 17.08.2026 | |
| Thomas Fisher | Futbol Direktörü | 5 | 0 | 65% | 21.09.2026 | |
| Christopher Hill | Gözlemci | 2 | 0 | 47% | 01.01.2027 | Kuzey Amerika |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Facundo Pellistri | MR | 25 | Colo-Colo | Luke Ross | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 129 | 67% | 100% | 3.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Isaac Solet | DM | 25 | Hércules | Luke Ross | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 125 | 64% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| Amar Memić | WR | 26 | Plaza Colonia | Luke Ross | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 126 | 64% | 100% | 5.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Samuel Kalu | AMR | 29 | Rapid Bucharest | Luke Ross | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 118 | 118 | 63% | 100% | 3.5M | — | — | — | |
| Pedrinho | MR | 28 | Granada | Luke Ross | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 133 | 133 | 62% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| George Bello | DL | 25 | LASK | Thomas Fisher | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 124 | 62% | 100% | 3.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| George Bello | DL | 25 | LASK | Luke Ross | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 136 | 40% | 97% | 4.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rocco Vata | MR | 21 | Watford | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 22.12.2026 | 6 | 0 | 120 | 129 | 86% | 102% | 13.5M | — | — | — | |
| Soufiane Hetli | AMR | 25 | Bristol Rovers | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 24.12.2026 | 5 | 0 | 115 | 107 | 83% | 100% | 6.5M | — | — | — | |
| Fraser Hornby | AMC | 27 | Millwall | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2026 | 30.12.2026 | 3 | 0 | 129 | 119 | 75% | 103% | 16.0M | — | — | — | |
| Philip Otele | ML | 27 | Basel | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 28.12.2026 | 3 | 0 | 134 | 134 | 75% | 101% | 12.6M | — | — | — | |
| Jackson Muleka | AML | 27 | Konyaspor | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 23.12.2026 | 3 | 0 | 135 | 132 | 75% | 105% | 8.1M | — | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Kermit Mothiba | FC | 21 | Free State Stars | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 22.12.2026 | 3 | 0 | 102 | 104 | 75% | 88% | 2.9M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Robbie Ure | ST | 22 | IK Sirius | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 08.12.2026 | 3 | 0 | 107 | 125 | 75% | 97% | 3.0M | — | — | — | |
| Ellis Simms | ST | 26 | Olimpija Ljubljana | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2026 | 05.12.2026 | 3 | 0 | 129 | 121 | 75% | 97% | 5.9M | — | — | — | |
| Denzel Jubitana | AMR | 27 | Neftchi | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 02.12.2026 | 3 | 0 | 108 | 109 | 75% | 95% | 5.1M | — | — | — | |
| Morgan Dolly | FR | 22 | Ajax Cape Town | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2026 | 28.11.2026 | 3 | 0 | 109 | 112 | 75% | 87% | 2.1M | — | — | — | |
| Evidence Makgopa | ST | 26 | Orlando Pirates | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 27.11.2026 | 3 | 0 | 103 | 117 | 75% | 92% | 4.7M | — | — | — | |
| Max Dean | ST | 22 | KV Kortrijk | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 13.11.2026 | 3 | 0 | 108 | 110 | 75% | 100% | 3.7M | — | — | — | |
| Keagan Mphela | ST | 22 | Free State Stars | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 28.10.2026 | 3 | 0 | 107 | 107 | 75% | 90% | 2.3M | — | — | — | |
| Fotis Ioannidis | ST | 27 | Sporting CP | Thomas Fisher | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 68% | 100% | 14.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Evidence Grobler | WR | 27 | Free State Stars | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2026 | 28.12.2026 | 2 | 0 | 122 | 125 | 67% | 101% | 11.0M | — | — | — | |
| Kahiser Lenis | AMR | 26 | Atlético Goianiense | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 27.12.2026 | 2 | 0 | 127 | 109 | 67% | 99% | 5.4M | — | — | — | |
| Calvin Harris | AMR | 26 | Sporting Kansas City | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2026 | 27.12.2026 | 2 | 0 | 103 | 112 | 67% | 91% | 4.5M | — | — | — | |
| Yousef Salech | ST | 25 | Cardiff City | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 24.12.2026 | 2 | 0 | 120 | 132 | 67% | 102% | 16.0M | — | — | — | |
| Alex Robertson | MC | 23 | Cardiff City | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 30.11.2026 | 23.12.2026 | 2 | 0 | 132 | 126 | 67% | 106% | 12.6M | — | — | — | |
| Bojan Radulović | ST | 27 | Huddersfield Town | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2026 | 16.12.2026 | 2 | 0 | 108 | 120 | 67% | 99% | 11.0M | — | — | — | |
| Bamidele Yusuf | AML | 25 | Ferencvaros | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 15.12.2026 | 2 | 0 | 106 | 115 | 67% | 98% | 4.2M | — | — | — | |
| Miles Leaburn | ST | 23 | Charlton Athletic | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2026 | 12.12.2026 | 2 | 0 | 111 | 115 | 67% | 100% | 10.0M | — | — | — | |
| Jesse Akila | AMR | 25 | Al Gaish | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 04.12.2026 | 08.12.2026 | 2 | 0 | 102 | 113 | 67% | 88% | 900.0K | — | — | — | Tutum |
| Evidence Grobler | WR | 27 | Free State Stars | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 05.12.2026 | 2 | 0 | 134 | 134 | 67% | 101% | 11.0M | — | — | — | |
| Denzel Jubitana | AMR | 27 | Neftchi | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 29.11.2026 | 2 | 0 | 126 | 110 | 67% | 95% | 5.1M | — | — | — | |
| Dom Ballard | ST | 21 | Leyton Orient | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 29.11.2026 | 2 | 0 | 113 | 126 | 67% | 99% | 8.2M | — | — | — | |
| Zeidane Inoussa | ML | 24 | Swansea City | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 24.11.2026 | 2 | 0 | 124 | 125 | 67% | 101% | 23.0M | — | — | — | |
| George Hirst | ST | 27 | Stoke City | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 22.11.2026 | 2 | 0 | 140 | 127 | 67% | 108% | 17.0M | — | — | — | |
| Jackson Muleka | AML | 27 | Konyaspor | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2026 | 22.11.2026 | 2 | 0 | 132 | 136 | 67% | 103% | 9.1M | — | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Jacob Shaffelburg | ML | 27 | Los Angeles Football Club | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 20.11.2026 | 2 | 0 | 133 | 121 | 67% | 92% | 11.0M | — | — | — | |
| Ilyas Chouaref | AML | 26 | Sion | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 11.11.2026 | 2 | 0 | 123 | 115 | 67% | 99% | 6.3M | — | — | — | |
| Luke Rae | AML | 26 | KR | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 07.11.2026 | 2 | 0 | 108 | 95 | 67% | 91% | 1.9M | — | — | — | |
| Adam Idah | ST | 25 | Swansea City | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 31.10.2026 | 2 | 0 | 129 | 120 | 67% | 99% | 23.0M | — | — | — | |
| Masindi Nemtajela | DM | 25 | Orlando Pirates | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 27.10.2026 | 2 | 0 | 102 | 106 | 67% | 95% | 5.2M | — | İzle | İzlemeye Devam | Tutum |
| Griffin Yow | AMR | 24 | New England Revolution | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 20.10.2026 | 2 | 0 | 136 | 128 | 67% | 104% | 13.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bjørn Martin Kristensen | AMR | 24 | KFUM Oslo | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 15.10.2026 | 2 | 0 | 106 | 107 | 67% | 94% | 1.4M | — | — | — | |
| Festy Ebosele | DR | 24 | Basaksehir | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 05.10.2026 | 2 | 0 | 131 | 111 | 67% | 104% | 6.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ilja Zhbanov | DL | 22 | Rostov | Thomas Fisher | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 90 | 95 | 67% | 100% | 750.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marquinhos | ML | 27 | Spartak Moscow | Thomas Fisher | Personel Önerisi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 64% | 100% | 12.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Oleksandr Pikhalionok | DM | 29 | Dynamo Kyiv | Thomas Fisher | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 63% | 100% | 6.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| George Murray-Jones | GK | 22 | Nottingham Forest | Luke Ross | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 78 | 79 | 58% | 100% | 495.0K | — | — | — | |
| Harrison Parker | DR | 20 | Manchester City | Luke Ross | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 74 | 100 | 58% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Archie Baptiste | DC | 21 | Middlesbrough | Christopher Hill | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 97 | 55% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Ken Aboh | AML | 22 | Norwich City | Luke Ross | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 107 | 55% | 100% | 810.0K | — | — | — | |
| Kaion Lisbie | MR | 19 | Colchester United | Anthony Bennett | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 77 | 101 | 51% | 100% | 500.0K | — | — | — | |
| Reece Brown | DM | 30 | Crawley Town | Michael Moore | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 72 | 49% | 100% | 50.0K | — | — | — | |
| Bade Aluko | DL | 20 | Leicester City | Michael Moore | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 124 | 49% | 100% | 230.0K | — | — | — | |
| Josh McDonald | MR | 19 | Leeds United | Michael Moore | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 82 | 49% | 100% | 180.0K | — | — | — | |
| Charlie Wellens | DR | 24 | Leyton Orient | Michael Moore | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 95 | 49% | 100% | 300.0K | — | — | — | |
| Brad Young | GK | 24 | Bristol Rovers | Michael Moore | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 63 | 89 | 49% | 100% | 50.0K | — | — | — | |
| Joe Boggan | AMR | 20 | Blackburn Rovers | Michael Moore | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 81 | 49% | 100% | 65.0K | — | — | — | |
| Dennis Cirkin | DL | 24 | Queens Park Rangers | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 30.12.2026 | 30.12.2026 | 1 | 0 | 128 | 119 | 40% | 108% | 23.0M | — | — | — | |
| Kristoffer Lund | DL | 24 | Birmingham | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 30.12.2026 | 30.12.2026 | 1 | 0 | 133 | 144 | 40% | 105% | 22.0M | — | — | — | |
| Thalente Mbatha | DM | 26 | Orlando Pirates | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2026 | 27.12.2026 | 1 | 0 | 131 | 110 | 40% | 98% | 6.3M | — | — | — | |
| Marco Tilio | AML | 25 | Amstetten | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2026 | 27.12.2026 | 1 | 0 | 116 | 98 | 40% | 89% | 3.1M | — | — | — | Tutum |
| Rocco Vata | MR | 21 | Watford | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2026 | 26.12.2026 | 1 | 0 | 116 | 123 | 40% | 102% | 13.5M | — | — | — | |
| Bradley Fink | ST | 23 | Wycombe Wanderers | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 25.12.2026 | 25.12.2026 | 1 | 0 | 110 | 115 | 40% | 94% | 5.5M | — | — | — | |
| Ammar Ramadan | AMR | 26 | Randers | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2026 | 23.12.2026 | 1 | 0 | 128 | 138 | 40% | 99% | 4.8M | — | — | — | |
| Marcelo Allende | MC | 27 | Mamelodi Sundowns | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 22.12.2026 | 22.12.2026 | 1 | 0 | 140 | 130 | 40% | 106% | 14.0M | — | — | — | |
| Themba Mphela | ML | 27 | SuperSport United | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 21.12.2026 | 21.12.2026 | 1 | 0 | 96 | 91 | 40% | 99% | 5.0M | — | — | — | |
| Callum McCowatt | AML | 27 | Silkeborg | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2026 | 18.12.2026 | 1 | 0 | 120 | 131 | 40% | 98% | 2.7M | — | — | — | |
| Benny | WL | 26 | Milton Keynes Dons | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2026 | 17.12.2026 | 1 | 0 | 126 | 118 | 40% | 99% | 7.1M | — | — | — | |
| Abdoulie Ceesay | ST | 23 | St. Pauli | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 120 | 112 | 40% | 99% | 9.9M | — | — | — | |
| Fabrizio Cavegn | ST | 24 | Bristol Rovers | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 114 | 40% | 95% | 5.7M | — | — | — | |
| Harry Leonard | AMC | 23 | Peterborough United | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 114 | 108 | 40% | 96% | 5.8M | — | — | — | |
| Marcelo Flores | AMR | 23 | Tigres | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 136 | 114 | 40% | 98% | 3.4M | — | — | — | |
| Gift Mabunda | MC | 23 | Free State Stars | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 111 | 103 | 40% | 97% | 3.1M | — | — | — | |
| Jack Moylan | ML | 25 | Lincoln City | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2026 | 12.12.2026 | 1 | 0 | 116 | 110 | 40% | 100% | 8.1M | — | — | — | |
| Khama Manyama | MR | 24 | Free State Stars | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2026 | 11.12.2026 | 1 | 0 | 123 | 110 | 40% | 92% | 2.2M | — | — | — | SakatTutum |
| Lebogang Jali | DM | 27 | Black Aces | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 126 | 118 | 40% | 102% | 5.1M | — | — | — | |
| Thamsanqa Manyama | MC | 24 | SuperSport United | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2026 | 05.12.2026 | 1 | 0 | 127 | 132 | 40% | 104% | 4.7M | — | — | — | |
| Léo Leroy | DM | 26 | Preston | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 02.12.2026 | 02.12.2026 | 1 | 0 | 127 | 132 | 40% | 106% | 18.0M | — | — | — | |
| Léo Leroy | DM | 26 | Preston | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 30.11.2026 | 30.11.2026 | 1 | 0 | 137 | 130 | 40% | 106% | 18.0M | — | — | — | |
| Robert Mizo | ST | 27 | Aswan | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 29.11.2026 | 1 | 0 | 117 | 118 | 40% | 88% | 800.0K | — | — | — | |
| Lewis Bate | DM | 24 | Stockport County | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 28.11.2026 | 1 | 0 | 132 | 136 | 40% | 102% | 9.0M | — | — | — | |
| Patrick Yazbek | DM | 24 | Nashville SC | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 125 | 40% | 106% | 12.0M | — | — | — | |
| Asanele Velebayi | ML | 24 | Kaizer Chiefs | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2026 | 26.11.2026 | 1 | 0 | 109 | 107 | 40% | 93% | 5.8M | — | — | — | |
| Malik Abubakari | ST | 26 | Lyngby | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 0 | 98 | 102 | 40% | 93% | 2.7M | — | — | — | |
| Victor Olatunji | ST | 27 | Real Salt Lake | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 0 | 122 | 112 | 40% | 94% | 6.8M | — | — | — | |
| Tshepang Moremi | AMR | 26 | Orlando Pirates | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 0 | 103 | 111 | 40% | 95% | 8.1M | — | — | — | |
| Tommy St. Jago | DR | 27 | KV Mechelen | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2026 | 24.11.2026 | 1 | 0 | 115 | 116 | 40% | 106% | 8.9M | — | — | — | |
| Oswin Appollis | MR | 25 | Orlando Pirates | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2026 | 23.11.2026 | 1 | 0 | 110 | 123 | 40% | 96% | 6.7M | — | — | — | |
| Adedire Mebude | MR | 22 | Rizespor | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2026 | 21.11.2026 | 1 | 0 | 134 | 123 | 40% | 102% | 6.4M | — | — | — | |
| Kerfala Cissoko | ST | 27 | Rodina | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 89 | 125 | 40% | 95% | 2.4M | — | — | — | |
| Everton Bala | AMR | 28 | Levski | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2026 | 19.11.2026 | 1 | 0 | 122 | 130 | 40% | 103% | 11.0M | — | — | — | |
| Albin Berisha | ST | 26 | Kapfenberg | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 107 | 94 | 40% | 96% | 1.8M | — | — | — | |
| Esequiel Barco | MC | 27 | Spartak Moscow | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 15.11.2026 | 1 | 0 | 134 | 152 | 40% | 105% | 13.8M | — | — | — | |
| Martín Ojeda | ML | 28 | Orlando City | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 15.11.2026 | 1 | 0 | 121 | 141 | 40% | 108% | 19.0M | — | — | — | |
| Mandla Ngcobo | FC | 24 | Platinum Stars | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 85 | 101 | 40% | 87% | 2.9M | — | — | — | |
| Brooke Norton-Cuffy | DR | 23 | Hull City | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 125 | 144 | 40% | 101% | 22.0M | — | — | — | |
| Jordan Holsgrove | DM | 27 | Estoril Praia | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 11.11.2026 | 1 | 0 | 120 | 125 | 40% | 108% | 16.0M | — | — | — | |
| Wilfred George | DM | 21 | Kristiansund | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 10.11.2026 | 1 | 0 | 114 | 119 | 40% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Nicolas Madsen | DM | 26 | Queens Park Rangers | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 10.11.2026 | 1 | 0 | 131 | 129 | 40% | 109% | 19.0M | — | — | — | |
| Samid Akanni | ST | 23 | BSK Bijelo Brdo | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 121 | 40% | 92% | 1.1M | — | — | — | |
| Abduljeleel Abdulateef | AMR | 20 | Odd | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 118 | 124 | 40% | 92% | 1.1M | — | — | — | |
| Thabiso Monyane | DR | 26 | Kaizer Chiefs | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 95 | 40% | 99% | 4.0M | — | — | — | |
| Thalente Mbatha | DM | 26 | Orlando Pirates | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 112 | 112 | 40% | 97% | 5.8M | — | — | — | |
| Callum McCowatt | AML | 27 | Silkeborg | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 118 | 117 | 40% | 98% | 2.6M | — | — | — | |
| Sean Zawadzki | DC | 26 | Columbus Crew | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2026 | 05.11.2026 | 1 | 0 | 105 | 118 | 40% | 102% | 8.6M | — | — | — | |
| Jadel Katongo | DR | 22 | Kayserispor | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 03.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 132 | 40% | 92% | 2.0M | — | — | — | |
| Marcelo Flores | AMR | 23 | Tigres | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 134 | 40% | 98% | 3.4M | — | — | — | |
| Asanele Velebayi | ML | 24 | Kaizer Chiefs | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 96 | 121 | 40% | 93% | 5.4M | — | — | — | |
| Matthew Smith | DM | 26 | Colchester United | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2026 | 01.11.2026 | 1 | 0 | 108 | 96 | 40% | 94% | 3.8M | — | — | — | |
| August Priske | ST | 22 | Birmingham | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2026 | 30.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 118 | 40% | 105% | 21.0M | — | — | — | |
| Mikey Johnston | ML | 27 | West Bromwich Albion | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 124 | 125 | 40% | 97% | 16.0M | — | — | — | |
| Friday Etim | ST | 24 | FC Fredericia | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 91 | 93 | 40% | 95% | 2.2M | — | — | — | |
| Agustín Anello | ML | 24 | Philadelphia Union | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 119 | 40% | 106% | 12.0M | — | — | — | |
| Khama Manyama | MR | 24 | Free State Stars | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 130 | 114 | 40% | 92% | 3.7M | — | — | — | Tutum |
| Tshepang Moremi | AMR | 26 | Orlando Pirates | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 138 | 127 | 40% | 95% | 6.4M | — | — | — | |
| Akor Adams | ST | 27 | Venezia | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 136 | 141 | 40% | 105% | 13.0M | — | — | — | |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | ST | 25 | OH Leuven | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 115 | 121 | 40% | 102% | 6.8M | — | — | — | |
| Tommy St. Jago | DR | 27 | KV Mechelen | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 122 | 111 | 40% | 105% | 7.7M | — | — | — | |
| Mduduzi Shabalala | AMR | 22 | Ajax Cape Town | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 19.10.2026 | 1 | 0 | 103 | 119 | 40% | 89% | 4.9M | — | — | — | Tutum |
| Themba Mphela | ML | 27 | SuperSport United | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 19.10.2026 | 1 | 0 | 92 | 103 | 40% | 98% | 4.4M | — | — | — | |
| Yanela Mbuthuma | ST | 24 | Orlando Pirates | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 128 | 40% | 94% | 4.2M | — | — | — | |
| Myles Peart-Harris | MC | 24 | Wigan Athletic | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 17.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 120 | 40% | 102% | 9.5M | — | — | — | |
| Masindi Nemtajela | DM | 25 | Orlando Pirates | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 126 | 124 | 40% | 95% | 5.2M | — | İzle | İzlemeye Devam | Tutum |
| Luke Plange | ST | 24 | Grasshopper | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 88 | 95 | 40% | 91% | 1.3M | — | — | — | |
| Jerome Karelse | ST | 24 | Golden Arrows | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 87 | 94 | 40% | 88% | 3.0M | — | — | — | |
| Mandla Billiat | ST | 27 | Black Aces | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 113 | 83 | 40% | 93% | 1.9M | — | — | — | |
| Calvin Harris | AMR | 26 | Sporting Kansas City | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 104 | 96 | 40% | 91% | 4.2M | — | — | — | |
| Scott Twine | AMR | 27 | Bristol City | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 137 | 40% | 101% | 17.0M | — | — | — | |
| Erion Sadiku | DM | 25 | Varbergs BoIS | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 117 | 40% | 96% | 350.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Paxten Aaronson | MC | 23 | Colorado Rapids | Christopher Hill | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 129 | 40% | 105% | 15.0M | — | — | — | |
| Brandon Vázquez | AMR | 28 | Austin FC | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 123 | 128 | 40% | 101% | 6.2M | — | — | — | |
| Jonathan Okoronkwo | AMR | 23 | Torpedo Moscow | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 126 | 103 | 40% | 92% | 750.0K | — | — | — | |
| Mathieu Choinière | DM | 28 | Los Angeles Football Club | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 95 | 107 | 40% | 106% | 5.5M | — | — | — | |
| Ellis Simms | ST | 26 | Olimpija Ljubljana | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 111 | 117 | 40% | 96% | 4.6M | — | — | — | |
| Shayne Lavery | AML | 28 | Cambridge United | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 119 | 104 | 40% | 94% | 5.6M | — | — | — | |
| Sampson Dweh | DC | 25 | Viktoria Plzen | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 01.10.2026 | 01.10.2026 | 1 | 0 | 126 | 123 | 40% | 111% | 6.4M | — | — | — | |
| Samukele Kabini | DL | 22 | Molde | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 29.09.2026 | 1 | 0 | 116 | 138 | 40% | 110% | 2.7M | — | — | — | |
| Novatus Miroshi | DL | 24 | Goztepe | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 27.09.2026 | 27.09.2026 | 1 | 0 | 131 | 122 | 40% | 105% | 3.3M | — | — | — | |
| Zorhan Bassong | DL | 27 | Sporting Kansas City | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 27.09.2026 | 27.09.2026 | 1 | 0 | 125 | 111 | 40% | 101% | 6.6M | — | — | — | |
| Ronnie Edwards | DC | 23 | Queens Park Rangers | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 19.09.2026 | 1 | 0 | 136 | 134 | 40% | 110% | 14.0M | — | — | — | |
| Thulani Zwane | DC | 25 | Black Aces | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 19.09.2026 | 1 | 0 | 101 | 132 | 40% | 99% | 2.5M | — | — | — | |
| Marcelino Núñez | DM | 26 | Ipswich Town | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 140 | 131 | 40% | 115% | 23.0M | — | — | — | |
| Leard Sadriu | DL | 25 | FC Argeș | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 17.09.2026 | 1 | 0 | 128 | 126 | 40% | 108% | 1.9M | — | — | — | |
| Luis Binks | DC | 25 | Zorya | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 16.09.2026 | 16.09.2026 | 1 | 0 | 104 | 140 | 40% | 104% | 3.4M | — | — | — | |
| Matthew Anderson | DL | 23 | KV Kortrijk | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 99 | 110 | 40% | 99% | 2.4M | — | — | — | |
| Anselmo García Mac Nulty | DL | 23 | Zwolle | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 111 | 128 | 40% | 110% | 6.0M | — | — | — | |
| Jerome Opoku | DC | 28 | Basaksehir | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 130 | 40% | 103% | 5.8M | — | — | — | |
| Mandla Hlatshwayo | DC | 24 | Ajax Cape Town | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 102 | 92 | 40% | 101% | 2.3M | — | — | — | |
| Kamogelo Sebelebele | DR | 22 | Orlando Pirates | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 09.09.2026 | 1 | 0 | 131 | 101 | 40% | 101% | 3.4M | — | — | — | |
| Nile John | DM | 24 | Moreirense | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 09.09.2026 | 1 | 0 | 102 | 113 | 40% | 106% | 3.3M | — | — | — | |
| Cole Bassett | DM | 25 | Portland Timbers | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 112 | 121 | 40% | 105% | 6.4M | — | — | — | |
| Kayne Ramsay | DR | 26 | Charlton Athletic | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 119 | 127 | 40% | 112% | 15.3M | — | — | — | |
| Morgan Guilavogui | MR | 28 | Real Salt Lake | Luke Ross | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 134 | 40% | 108% | 9.9M | — | — | — | |
| Olwethu Makhanya | DC | 22 | Philadelphia Union | Anthony Bennett | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 128 | 40% | 105% | 2.6M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robbie Ure | ST | IK Sirius | #98 | — | Hemen Al | 107 | 125 | 75% | 97% | 3.0M | Gölge | |
| Archie Brown | DL | Kayserispor | #114 | — | Hemen Al | 124 | 131 | 67% | 107% | 12.0M | Gölge | |
| Yousef Salech | ST | Cardiff City | #115 | — | Hemen Al | 120 | 132 | 67% | 102% | 16.0M | Gölge | |
| Edmund Baidoo | AMR | Bournemouth | #120 | — | Hemen Al | 115 | 134 | 67% | 97% | 4.3M | Gölge | |
| Bamidele Yusuf | AML | Ferencvaros | #105 | — | Hemen Al | 106 | 115 | 67% | 98% | 4.2M | Gölge | |
| Calvin Harris | AMR | Sporting Kansas City | #118 | — | Hemen Al | 103 | 112 | 67% | 91% | 4.5M | Gölge | |
| Kristoffer Lund | DL | Birmingham | #122 | — | Hemen Al | 128 | 144 | 40% | 105% | 22.0M | Gölge | |
| Ammar Ramadan | AMR | Randers | #113 | — | Hemen Al | 128 | 138 | 40% | 99% | 4.8M | Gölge | |
| Abdoulie Manneh | AML | Hartberg | #101 | — | Al | 129 | 133 | 75% | 99% | 2.5M | Gölge | |
| Kermit Mothiba | FC | Free State Stars | #111 | — | Al | 102 | 104 | 75% | 88% | 2.9M | Gölge | |
| Miles Leaburn | ST | Charlton Athletic | #100 | — | Al | 107 | 115 | 67% | 100% | 10.0M | Gölge | |
| Jesse Akila | AMR | Al Gaish | #98 | — | Al | 102 | 113 | 67% | 88% | 900.0K | Tutum | Gölge |
| Abdul Fatawu | MR | Sheffield Wednesday | #112 | — | Al | 138 | 142 | 40% | 104% | 18.4M | Gölge | |
| Soufiane Hetli | AMR | Bristol Rovers | #115 | — | Düşün | 115 | 107 | 83% | 100% | 6.5M | Gölge | |
| Rocco Vata | MR | Watford | #109 | — | Düşün | 124 | 120 | 80% | 102% | 12.6M | Gölge | |
| Jackson Muleka | AML | Konyaspor | #113 | — | Düşün | 135 | 132 | 75% | 105% | 8.1M | Gölge | |
| Alex Robertson | MC | Cardiff City | #114 | — | Düşün | 132 | 126 | 67% | 106% | 12.6M | Gölge | |
| Fraser Hornby | AMC | Millwall | #100 | — | Düşün | 129 | 118 | 67% | 103% | 15.0M | Gölge | |
| Kahiser Lenis | AMR | Atlético Goianiense | #118 | — | Düşün | 127 | 109 | 67% | 99% | 5.4M | Gölge | |
| David Ankeye | AML | Sparta Prague | #108 | — | Düşün | 114 | 110 | 67% | 99% | 1.9M | Gölge | |
| Evidence Grobler | WR | Free State Stars | #106 | — | Düşün | 141 | 132 | 40% | 101% | 11.0M | Gölge | |
| Marcelo Allende | MC | Mamelodi Sundowns | #112 | — | Düşün | 140 | 130 | 40% | 106% | 14.0M | Gölge | |
| Promise David | AMC | Liverpool | #102 | — | Düşün | 139 | 133 | 40% | 108% | 13.5M | Gölge | |
| Marcelo Flores | AMR | Tigres | #104 | — | Düşün | 136 | 114 | 40% | 98% | 3.4M | Gölge | |
| Gonzalo | MR | Middlesbrough | #108 | — | Düşün | 132 | 130 | 40% | 107% | 24.0M | Gölge | |
| Thalente Mbatha | DM | Orlando Pirates | #119 | — | Düşün | 131 | 110 | 40% | 98% | 6.3M | Gölge | |
| Dennis Cirkin | DL | Queens Park Rangers | #122 | — | Düşün | 128 | 119 | 40% | 108% | 23.0M | Gölge | |
| Lebogang Jali | DM | Black Aces | #99 | — | Düşün | 126 | 118 | 40% | 102% | 5.1M | Gölge | |
| Benny | WL | Milton Keynes Dons | #106 | — | Düşün | 126 | 118 | 40% | 99% | 7.1M | Gölge | |
| Khama Manyama | MR | Free State Stars | #101 | — | Düşün | 123 | 110 | 40% | 92% | 2.2M | SakatTutum | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.46 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Festy Ebosele | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masindi Nemtajela | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mothiba | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armstrong Oko-Flex | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jackson Muleka | Listeye Al | — | 2.50 | ✓ | — | 0.00 | 0.47 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Festy Ebosele | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.18 | 75% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Masindi Nemtajela | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Anthony Bennett | Masindi Nemtajela | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Kermit Mothiba | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Armstrong Oko-Flex | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Jackson Muleka | Güçlü Onay | 1.77 | 75% | Şimdi Hazır |
| Anthony Bennett | Jackson Muleka | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.26 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.46 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Festy Ebosele | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masindi Nemtajela | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mothiba | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armstrong Oko-Flex | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Festy Ebosele | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.18 | 75% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Masindi Nemtajela | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Anthony Bennett | Masindi Nemtajela | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Kermit Mothiba | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Armstrong Oko-Flex | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.26 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.46 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Festy Ebosele | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masindi Nemtajela | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mothiba | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armstrong Oko-Flex | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Festy Ebosele | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.18 | 75% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Masindi Nemtajela | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Anthony Bennett | Masindi Nemtajela | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Kermit Mothiba | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Armstrong Oko-Flex | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.26 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.46 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Festy Ebosele | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | — | 1.01 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | — | 1.77 | ✓ | — | 0.00 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masindi Nemtajela | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mothiba | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Festy Ebosele | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.18 | 75% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Masindi Nemtajela | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Anthony Bennett | Masindi Nemtajela | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Kermit Mothiba | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | #6 | 0.26 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 1.77 | ✓ | — | 0.00 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masindi Nemtajela | İzlemeye Devam | #4 | -0.11 | — | — | 0.48 | 1.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kermit Mothiba | İzlemeye Devam | #5 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armstrong Oko-Flex | İzlemeye Devam | #5 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Masindi Nemtajela | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Anthony Bennett | Masindi Nemtajela | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Kermit Mothiba | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Armstrong Oko-Flex | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | #6 | 0.26 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 1.77 | ✓ | — | 0.00 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masindi Nemtajela | İzlemeye Devam | #4 | -0.11 | — | — | 0.48 | 1.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Masindi Nemtajela | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Anthony Bennett | Masindi Nemtajela | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | #6 | 0.26 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 1.77 | ✓ | — | 0.00 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masindi Nemtajela | İzlemeye Devam | #4 | -0.11 | — | — | 0.48 | 1.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Masindi Nemtajela | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Anthony Bennett | Masindi Nemtajela | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | #6 | 0.51 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 1.77 | ✓ | — | 0.00 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masindi Nemtajela | İzlemeye Devam | #4 | -0.11 | — | — | 0.48 | 1.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Masindi Nemtajela | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Anthony Bennett | Masindi Nemtajela | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | #6 | 0.51 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | Yönetime Sor | #4 | 1.01 | ✓ | — | 0.40 | 1.71 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 1.77 | ✓ | — | 0.00 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.18 | 75% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Onayla | 0.72 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | #6 | 0.51 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.30 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Promise David | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.30 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.30 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | #6 | 0.46 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.30 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Ryan Andrews | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | #6 | 0.41 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Griffin Yow | İzlemeye Devam | — | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.30 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | George Bello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Griffin Yow | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.30 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armstrong Oko-Flex | İzlemeye Devam | #5 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Armstrong Oko-Flex | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amar Memić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Promise David | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bradley Hlatshwayo | İzlemeye Devam | #4 | 0.88 | ✓ | — | 0.30 | 1.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Andrews | İzlemeye Devam | #4 | 1.05 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Pikhalionok | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Armstrong Oko-Flex | İzlemeye Devam | #5 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Fisher | Amar Memić | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | George Bello | Onayla | 0.66 | 62% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Facundo Pellistri | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Promise David | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Relebohile Mofokeng | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Anthony Bennett | Bradley Hlatshwayo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Luke Ross | Bradley Hlatshwayo | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Marquinhos | Onayla | 0.68 | 64% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Ryan Andrews | Onayla | 1.05 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Fisher | Oleksandr Pikhalionok | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Luke Ross | Armstrong Oko-Flex | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fotis Ioannidis | Sporting CP | ST | Forvet | 134 | 134 | 68% | 14.4M | 21.09.2026 | 0 | 0 |
| Ilja Zhbanov | Rostov | DL | Defans | 90 | 95 | 67% | 750.0K | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Oleksandr Pikhalionok | Dynamo Kyiv | DM | Defans | 127 | 127 | 63% | 6.5M | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Marquinhos | Spartak Moscow | ML | Orta Saha | 132 | 132 | 64% | 12.6M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Facundo Pellistri | Panathinaikos | MR | Orta Saha | 128 | 129 | 67% | 3.4M | 07.09.2026 | 1 | 0 |
| Promise David | Union SG | AMC | Orta Saha | 130 | 131 | 64% | 8.7M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Relebohile Mofokeng | Orlando Pirates | AMR | Orta Saha | 123 | 127 | 67% | 6.2M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 7.5M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Amar Memić | Viktoria Plzen | WR | Orta Saha | 125 | 126 | 64% | 5.3M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| George Bello | LASK | DL | Defans | 123 | 124 | 62% | 3.7M | 31.08.2026 | 4 | 0 |
| Pedrinho | Shakhtar | MR | Orta Saha | 133 | 133 | 62% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Samuel Kalu | Botev Plovdiv | AMR | Orta Saha | 118 | 118 | 63% | 3.5M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | DM | Defans | 124 | 125 | 64% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Rocco Vata | Orta Saha | 124 | 25.01.2027 | 80% | Düşün |
| Kristoffer Lund | Orta Saha | 128 | 18.01.2027 | 40% | Hemen Al |
| Miles Leaburn | Forvet | 107 | 11.01.2027 | 67% | Al |
| Jesse Akila | Forvet | 102 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Robbie Ure | Forvet | 107 | 07.12.2026 | 75% | Hemen Al |
| Calvin Harris | Forvet | 103 | 07.12.2026 | 67% | Hemen Al |
| Lebogang Jali | Orta Saha | 126 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Khama Manyama | Orta Saha | 123 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Abdoulie Manneh | Orta Saha | 129 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Fraser Hornby | Forvet | 129 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Thalente Mbatha | Orta Saha | 131 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Promise David | Orta Saha | 139 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Alex Robertson | Orta Saha | 132 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Soufiane Hetli | Forvet | 115 | 07.12.2026 | 83% | Düşün |
| Marcelo Flores | Orta Saha | 136 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Yousef Salech | Forvet | 120 | 07.12.2026 | 67% | Hemen Al |
| Bamidele Yusuf | Forvet | 106 | 07.12.2026 | 67% | Hemen Al |
| Kahiser Lenis | Forvet | 127 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Evidence Grobler | Orta Saha | 141 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Benny | Orta Saha | 126 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Edmund Baidoo | Forvet | 115 | 07.12.2026 | 67% | Hemen Al |
| David Ankeye | Forvet | 114 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Gonzalo | Forvet | 132 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Dennis Cirkin | Orta Saha | 128 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Kermit Mothiba | Forvet | 102 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Abdul Fatawu | Orta Saha | 138 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Marcelo Allende | Orta Saha | 140 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Ammar Ramadan | Forvet | 128 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Jackson Muleka | Forvet | 135 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Archie Brown | Orta Saha | 124 | 07.12.2026 | 67% | Hemen Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #9 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 119 | 124 | 18–32 | 4.1M | Listede | Isaac Solet | ✓ |
| #11 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 118 | 123 | 18–32 | 3.7M | Listede | George Bello | ✓ |
| #7 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 4.1M | Tamamlandı | Pedrinho | ✓ |
| #8 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 3.5M | Tamamlandı | Samuel Kalu | ✓ |
| #10 | WR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 120 | 125 | 18–32 | 5.3M | Tamamlandı | Amar Memić | ✓ |
| #12 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 123 | 128 | 18–32 | 3.4M | Tamamlandı | Facundo Pellistri | ✓ |
| #13 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 4.1M | Tamamlandı | Pedrinho | ✓ |
| #14 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 3.5M | Tamamlandı | Samuel Kalu | ✓ |
| #15 | WR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 120 | 125 | 18–32 | 5.3M | Tamamlandı | Amar Memić | ✓ |
| #16 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 123 | 128 | 18–32 | 3.4M | Tamamlandı | Facundo Pellistri | ✓ |