Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $169K |
| Maç Günü Geliri | $35K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $33K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $298K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$330K |
$480K |
$-150K |
$104.1M |
| Jun 2035 |
$15.9M |
$506K |
$15.4M |
$104.3M |
| May 2035 |
$239K |
$506K |
$-268K |
$88.9M |
| Apr 2035 |
$237K |
$506K |
$-270K |
$89.2M |
| Mar 2035 |
$234K |
$506K |
$-273K |
$89.5M |
| Feb 2035 |
$334K |
$3.8M |
$-3.5M |
$89.7M |
| Jan 2035 |
$2.8M |
$507K |
$2.3M |
$93.2M |
| Dec 2034 |
$1.6M |
$507K |
$1.1M |
$91.0M |
| Nov 2034 |
$1.6M |
$507K |
$1.1M |
$89.8M |
| Oct 2034 |
$937K |
$507K |
$430K |
$88.7M |
| Sep 2034 |
$3.2M |
$485K |
$2.7M |
$88.3M |
| Aug 2034 |
$20.0M |
$886K |
$19.1M |
$85.6M |