| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $271K |
| Oyuncu Maaşları | $3.3M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $58K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1.4M |
| Tesis Bakımı | $754K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $3.9M | $5.6M | $-1.6M | $16.5M |
| Jul 2027 | $3.7M | $3.5M | $242K | $18.1M |
| Jun 2027 | $3.7M | $3.5M | $150K | $17.8M |
| May 2027 | $3.6M | $4.0M | $-409K | $17.6M |
| Apr 2027 | $3.7M | $3.3M | $391K | $17.9M |
| Mar 2027 | $3.8M | $3.3M | $540K | $17.5M |
| Feb 2027 | $4.7M | $3.2M | $1.5M | $16.9M |
| Jan 2027 | $6.4M | $3.0M | $3.4M | $15.3M |
| Dec 2026 | $3.7M | $3.0M | $739K | $11.9M |
| Nov 2026 | $1.5M | $2.7M | $-1.2M | $11.1M |
| Oct 2026 | $1.5M | $4.5M | $-3.0M | $12.2M |
| Sep 2026 | $4.6M | $1.9M | $2.7M | $15.2M |