| TV Geliri | $5.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.5M |
| Personel Maaşları | $141K |
| Transfer Amortismanı | $152K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $74K |
| Tesis Bakımı | $999K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $5.5M | $6.8M | $-1.3M | $93.2M |
| Oct 2026 | $5.9M | $7.6M | $-1.7M | $94.4M |
| Sep 2026 | $26.3M | $5.7M | $20.6M | $95.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $82.5M |