Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $19K |
| Maç Günü Geliri | $72K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $101K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$94K |
$426K |
$-332K |
$28.0M |
| Feb 2031 |
$93K |
$560K |
$-467K |
$28.3M |
| Jan 2031 |
$1.3M |
$273K |
$1.0M |
$28.8M |
| Dec 2030 |
$93K |
$273K |
$-180K |
$27.8M |
| Nov 2030 |
$93K |
$273K |
$-180K |
$28.0M |
| Oct 2030 |
$93K |
$401K |
$-308K |
$28.1M |
| Sep 2030 |
$121K |
$272K |
$-151K |
$28.4M |
| Aug 2030 |
$93K |
$272K |
$-179K |
$28.6M |
| Jul 2030 |
$483K |
$354K |
$130K |
$28.8M |
| Jun 2030 |
$94K |
$271K |
$-177K |
$28.6M |
| May 2030 |
$93K |
$271K |
$-177K |
$28.8M |
| Apr 2030 |
$794K |
$271K |
$523K |
$29.0M |