Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $44K |
| Maç Günü Geliri | $53K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $259K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$104K |
$484K |
$-379K |
$-9.9M |
| Feb 2031 |
$104K |
$441K |
$-337K |
$-9.5M |
| Jan 2031 |
$104K |
$887K |
$-783K |
$-9.2M |
| Dec 2030 |
$104K |
$449K |
$-345K |
$-8.4M |
| Nov 2030 |
$104K |
$449K |
$-344K |
$-8.1M |
| Oct 2030 |
$104K |
$463K |
$-359K |
$-7.7M |
| Sep 2030 |
$454K |
$2.2M |
$-1.8M |
$-7.4M |
| Aug 2030 |
$105K |
$394K |
$-289K |
$-5.6M |
| Jul 2030 |
$6.3M |
$392K |
$5.9M |
$-5.3M |
| Jun 2030 |
$165K |
$366K |
$-201K |
$-11.2M |
| May 2030 |
$104K |
$365K |
$-261K |
$-11.0M |
| Apr 2030 |
$104K |
$372K |
$-268K |
$-10.8M |