Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $212K |
| Maç Günü Geliri | $668K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $36K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $679K |
| Personel Maaşları | $78K |
| Tesis Bakımı | $145K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$1.1M |
$1.6M |
$-426K |
$15.8M |
| Jul 2027 |
$916K |
$1.3M |
$-344K |
$16.3M |
| Jun 2027 |
$3.5M |
$702K |
$2.8M |
$16.6M |
| May 2027 |
$918K |
$729K |
$189K |
$13.8M |
| Apr 2027 |
$919K |
$728K |
$191K |
$13.6M |
| Mar 2027 |
$1.5M |
$751K |
$780K |
$13.4M |
| Feb 2027 |
$1.2M |
$765K |
$483K |
$12.7M |
| Jan 2027 |
$1.2M |
$765K |
$392K |
$12.2M |
| Dec 2026 |
$917K |
$765K |
$151K |
$11.8M |
| Nov 2026 |
$920K |
$765K |
$155K |
$11.6M |
| Oct 2026 |
$917K |
$765K |
$152K |
$11.5M |
| Sep 2026 |
$5.8M |
$851K |
$5.0M |
$11.3M |