| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $713K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $673K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $3.5M | $1.4M | $2.0M | $8.9M |
| Dec 2027 | $3.0M | $1.4M | $1.6M | $6.9M |
| Nov 2027 | $3.0M | $1.5M | $1.6M | $5.3M |
| Oct 2027 | $3.1M | $1.8M | $1.3M | $3.7M |
| Sep 2027 | $3.1M | $1.6M | $1.6M | $2.4M |
| Aug 2027 | $1.1M | $805K | $301K | $848K |
| Jul 2027 | $1.1M | $762K | $342K | $545K |
| Jun 2027 | $2.4M | $867K | $1.6M | $201K |
| May 2027 | $1.1M | $859K | $222K | $-1.4M |
| Apr 2027 | $1.1M | $985K | $91K | $-1.6M |
| Mar 2027 | $1.1M | $893K | $210K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $1.3M | $1.1M | $193K | $-1.9M |