| TV Geliri | $55K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $43K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $884K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $119K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $97K | $1.1M | $-1.0M | $-8.1M |
| Aug 2027 | $97K | $615K | $-518K | $-7.1M |
| Jul 2027 | $97K | $612K | $-516K | $-6.6M |
| Jun 2027 | $165K | $729K | $-564K | $-6.1M |
| May 2027 | $126K | $922K | $-797K | $-5.5M |
| Apr 2027 | $128K | $1.3M | $-1.2M | $-4.7M |
| Mar 2027 | $47K | $726K | $-679K | $-3.5M |
| Feb 2027 | $60K | $834K | $-774K | $-2.8M |
| Jan 2027 | $49K | $805K | $-756K | $-2.1M |
| Dec 2026 | $45K | $678K | $-633K | $-1.3M |
| Nov 2026 | $49K | $674K | $-625K | $-671K |
| Oct 2026 | $53K | $1.4M | $-1.4M | $-46K |