| TV Geliri | $227K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $128K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $534K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $74K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $355K | $777K | $-422K | $-7.5M |
| Jun 2027 | $421K | $911K | $-489K | $-7.1M |
| May 2027 | $151K | $896K | $-745K | $-6.6M |
| Apr 2027 | $158K | $1.7M | $-1.6M | $-5.9M |
| Mar 2027 | $82K | $926K | $-844K | $-4.3M |
| Feb 2027 | $93K | $925K | $-832K | $-3.4M |
| Jan 2027 | $64K | $1.0M | $-947K | $-2.6M |
| Dec 2026 | $78K | $906K | $-828K | $-1.6M |
| Nov 2026 | $94K | $913K | $-819K | $-813K |
| Oct 2026 | $51K | $1.3M | $-1.2M | $6K |
| Sep 2026 | $37K | $796K | $-759K | $1.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.0M |