| TV Geliri | $386K |
| Sıralama TV Bonusu | $39K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $33K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $236K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $562 |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $60K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $496K | $324K | $172K | $-995K |
| Jun 2027 | $983K | $423K | $560K | $-1.2M |
| May 2027 | $490K | $417K | $73K | $-1.7M |
| Apr 2027 | $486K | $488K | $-1K | $-1.8M |
| Mar 2027 | $193K | $479K | $-286K | $-1.8M |
| Feb 2027 | $196K | $612K | $-417K | $-1.5M |
| Jan 2027 | $44K | $391K | $-347K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $44K | $302K | $-258K | $-753K |
| Nov 2026 | $48K | $301K | $-253K | $-495K |
| Oct 2026 | $21K | $355K | $-334K | $-243K |
| Sep 2026 | $8K | $190K | $-182K | $91K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $300K |