| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $11K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $140K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $45K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $1.4M | $1.4M | $-7K | $-14.1M |
| Aug 2028 | $2.0M | $1.6M | $384K | $-14.1M |
| Jul 2028 | $1.7M | $1.5M | $229K | $-14.5M |
| Jun 2028 | $1.5M | $1.5M | $-20K | $-14.8M |
| May 2028 | $1.8M | $1.6M | $212K | $-14.7M |
| Apr 2028 | $2.0M | $1.5M | $549K | $-14.9M |
| Mar 2028 | $719K | $1.8M | $-1.1M | $-15.5M |
| Feb 2028 | $675K | $1.4M | $-712K | $-14.4M |
| Jan 2028 | $1.6M | $2.2M | $-653K | $-13.7M |
| Dec 2027 | $687K | $1.3M | $-651K | $-13.0M |
| Nov 2027 | $692K | $1.3M | $-657K | $-12.4M |
| Oct 2027 | $704K | $1.7M | $-1.0M | $-11.7M |