| TV Geliri | $22K |
| Sıralama TV Bonusu | $2K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $17K |
| Oyuncu Maaşları | $258K |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $725 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $45K | $426K | $-381K | $-122K |
| Oct 2026 | $37K | $439K | $-401K | $259K |
| Sep 2026 | $22K | $362K | $-340K | $660K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |