| TV Geliri | $582K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $592K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $548K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $627K | $1.2M | $-536K | $7.1M |
| Jul 2028 | $629K | $1.0M | $-399K | $7.7M |
| Jun 2028 | $621K | $1.2M | $-615K | $8.1M |
| May 2028 | $623K | $1.1M | $-489K | $8.7M |
| Apr 2028 | $699K | $1.0M | $-312K | $9.2M |
| Mar 2028 | $693K | $1.1M | $-450K | $9.5M |
| Feb 2028 | $762K | $901K | $-139K | $9.9M |
| Jan 2028 | $2.2M | $993K | $1.2M | $10.1M |
| Dec 2027 | $3.2M | $953K | $2.2M | $8.9M |
| Nov 2027 | $3.2M | $1.0M | $2.1M | $6.6M |
| Oct 2027 | $2.1M | $1.1M | $1.0M | $4.5M |
| Sep 2027 | $4.6M | $609K | $3.9M | $3.4M |