| TV Geliri | $727K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $48K |
| Oyuncu Maaşları | $523K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $820K | $586K | $234K | $-2.1M |
| Jul 2028 | $812K | $431K | $381K | $-2.3M |
| Jun 2028 | $936K | $459K | $477K | $-2.7M |
| May 2028 | $801K | $593K | $209K | $-3.1M |
| Apr 2028 | $649K | $515K | $134K | $-3.4M |
| Mar 2028 | $788K | $504K | $285K | $-3.5M |
| Feb 2028 | $690K | $469K | $221K | $-3.8M |
| Jan 2028 | $769K | $612K | $156K | $-4.0M |
| Dec 2027 | $698K | $440K | $258K | $-4.2M |
| Nov 2027 | $707K | $593K | $115K | $-4.4M |
| Oct 2027 | $277K | $650K | $-373K | $-4.5M |
| Sep 2027 | $277K | $516K | $-240K | $-4.2M |