| TV Geliri | $721K |
| Sıralama TV Bonusu | $72K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $591K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $47K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $910K | $758K | $152K | $-4.9M |
| Feb 2028 | $701K | $680K | $20K | $-5.0M |
| Jan 2028 | $815K | $935K | $-120K | $-5.1M |
| Dec 2027 | $698K | $755K | $-57K | $-4.9M |
| Nov 2027 | $707K | $882K | $-175K | $-4.9M |
| Oct 2027 | $699K | $1.2M | $-478K | $-4.7M |
| Sep 2027 | $246K | $790K | $-544K | $-4.3M |
| Aug 2027 | $247K | $740K | $-492K | $-3.7M |
| Jul 2027 | $279K | $743K | $-463K | $-3.2M |
| Jun 2027 | $80K | $779K | $-699K | $-2.8M |
| May 2027 | $80K | $760K | $-679K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $80K | $752K | $-672K | $-1.4M |