| TV Geliri | $4.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $916K |
| Oyuncu Maaşları | $6.1M |
| Personel Maaşları | $74K |
| Transfer Amortismanı | $692K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $868K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $5.9M | $7.7M | $-1.9M | $41.4M |
| Jul 2027 | $5.2M | $11.1M | $-6.0M | $42.5M |
| Jun 2027 | $13.7M | $7.6M | $6.1M | $47.8M |
| May 2027 | $4.9M | $8.0M | $-3.1M | $41.0M |
| Apr 2027 | $6.3M | $8.3M | $-2.0M | $43.4M |
| Mar 2027 | $6.3M | $8.4M | $-2.1M | $44.7M |
| Feb 2027 | $5.7M | $9.5M | $-3.9M | $46.1M |
| Jan 2027 | $6.8M | $8.3M | $-1.4M | $49.3M |
| Dec 2026 | $8.1M | $8.3M | $-129K | $50.0M |
| Nov 2026 | $8.3M | $8.4M | $-73K | $49.5M |
| Oct 2026 | $7.1M | $11.1M | $-4.0M | $48.9M |
| Sep 2026 | $14.4M | $5.2M | $9.2M | $52.2M |