| TV Geliri | $4.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $444K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $302K |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $773K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $5.8M | $3.0M | $2.7M | $48.9M |
| Nov 2027 | $4.9M | $3.0M | $1.9M | $46.2M |
| Oct 2027 | $4.8M | $3.4M | $1.4M | $44.2M |
| Sep 2027 | $8.5M | $3.0M | $5.5M | $42.8M |
| Aug 2027 | $5.5M | $2.8M | $2.7M | $37.3M |
| Jul 2027 | $5.3M | $2.6M | $2.7M | $34.6M |
| Jun 2027 | $18.2M | $2.4M | $15.8M | $31.8M |
| May 2027 | $5.4M | $2.4M | $3.0M | $16.0M |
| Apr 2027 | $5.5M | $2.7M | $2.8M | $13.0M |
| Mar 2027 | $5.5M | $2.3M | $3.2M | $10.2M |
| Feb 2027 | $5.4M | $2.4M | $3.1M | $7.0M |
| Jan 2027 | $4.6M | $2.2M | $2.3M | $3.9M |