Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $180K |
| Maç Günü Geliri | $790K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $27K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $474K |
| Personel Maaşları | $92K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$1.5M |
$10.0M |
$-8.5M |
$65.6M |
| Jul 2030 |
$2.2M |
$1.9M |
$332K |
$74.2M |
| Jun 2030 |
$4.7M |
$807K |
$3.9M |
$73.8M |
| May 2030 |
$996K |
$807K |
$189K |
$69.9M |
| Apr 2030 |
$995K |
$808K |
$187K |
$69.8M |
| Mar 2030 |
$993K |
$1.0M |
$-21K |
$69.6M |
| Feb 2030 |
$1.4M |
$1.7M |
$-391K |
$69.6M |
| Jan 2030 |
$2.4M |
$792K |
$1.6M |
$70.0M |
| Dec 2029 |
$993K |
$792K |
$202K |
$68.4M |
| Nov 2029 |
$992K |
$792K |
$201K |
$68.2M |
| Oct 2029 |
$990K |
$792K |
$198K |
$68.0M |
| Sep 2029 |
$3.0M |
$836K |
$2.2M |
$67.8M |