| TV Geliri | $79K |
| Maç Günü Geliri | $29K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $14K |
| Ödül Parası | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $328K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $193K | $554K | $-362K | $3.7M |
| Dec 2026 | $122K | $554K | $-432K | $4.0M |
| Nov 2026 | $122K | $554K | $-432K | $4.4M |
| Oct 2026 | $483K | $566K | $-84K | $4.9M |
| Sep 2026 | $443K | $563K | $-120K | $5.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |