| TV Geliri | $57K |
| Sıralama TV Bonusu | $6K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $347K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $520 |
| Borç Faizi | $1K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $72K | $517K | $-445K | $-240K |
| Oct 2026 | $75K | $521K | $-446K | $205K |
| Sep 2026 | $211K | $335K | $-124K | $651K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $800K |