Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $9K |
| Maç Günü Geliri | $8K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $201K |
| Personel Maaşları | $55K |
| Tesis Bakımı | $185K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$18K |
$493K |
$-475K |
$-632K |
| Jul 2027 |
$18K |
$487K |
$-469K |
$-157K |
| Jun 2027 |
$18K |
$414K |
$-396K |
$312K |
| May 2027 |
$18K |
$414K |
$-396K |
$708K |
| Apr 2027 |
$18K |
$413K |
$-395K |
$1.1M |
| Mar 2027 |
$18K |
$413K |
$-395K |
$1.5M |
| Feb 2027 |
$94K |
$407K |
$-312K |
$1.9M |
| Jan 2027 |
$62K |
$407K |
$-345K |
$2.2M |
| Dec 2026 |
$224K |
$406K |
$-182K |
$2.6M |
| Nov 2026 |
$18K |
$406K |
$-388K |
$2.7M |
| Oct 2026 |
$69K |
$404K |
$-335K |
$3.1M |
| Sep 2026 |
$73K |
$424K |
$-351K |
$3.5M |