| TV Geliri | $1.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $103K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $61K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $44K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $74K |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.5M | $3.3M | $-791K | $462K |
| Sep 2027 | $4.2M | $2.2M | $2.0M | $1.2M |
| Aug 2027 | $1.4M | $1.8M | $-442K | $-793K |
| Jul 2027 | $1.5M | $1.8M | $-243K | $-396K |
| Jun 2027 | $2.1M | $1.6M | $486K | $-197K |
| May 2027 | $1.2M | $1.7M | $-448K | $-726K |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.6M | $-353K | $-322K |
| Mar 2027 | $1.2M | $1.5M | $-248K | $-14K |
| Feb 2027 | $1.4M | $1.5M | $-118K | $190K |
| Jan 2027 | $1.2M | $2.4M | $-1.2M | $264K |
| Dec 2026 | $483K | $2.4M | $-1.9M | $1.4M |
| Nov 2026 | $484K | $2.7M | $-2.2M | $3.3M |