| TV Geliri | $93K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $17K |
| Oyuncu Maaşları | $420K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $42K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $116K | $614K | $-499K | $-4.4M |
| Jul 2027 | $112K | $684K | $-572K | $-3.9M |
| Jun 2027 | $37K | $551K | $-514K | $-3.3M |
| May 2027 | $31K | $572K | $-541K | $-2.8M |
| Apr 2027 | $35K | $492K | $-457K | $-2.3M |
| Mar 2027 | $27K | $433K | $-406K | $-1.8M |
| Feb 2027 | $22K | $429K | $-406K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $22K | $427K | $-404K | $-1.0M |
| Dec 2026 | $227K | $376K | $-149K | $-610K |
| Nov 2026 | $23K | $372K | $-349K | $-463K |
| Oct 2026 | $111K | $469K | $-358K | $-116K |
| Sep 2026 | $25K | $429K | $-404K | $239K |