| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $64K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $54K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.8M | $2.5M | $-676K | $-9.1M |
| Jun 2027 | $2.9M | $2.7M | $236K | $-8.5M |
| May 2027 | $2.0M | $2.7M | $-698K | $-8.7M |
| Apr 2027 | $2.0M | $3.2M | $-1.2M | $-8.0M |
| Mar 2027 | $2.0M | $3.2M | $-1.2M | $-6.8M |
| Feb 2027 | $989K | $2.7M | $-1.7M | $-5.6M |
| Jan 2027 | $935K | $2.8M | $-1.9M | $-3.9M |
| Dec 2026 | $898K | $2.7M | $-1.8M | $-2.0M |
| Nov 2026 | $418K | $2.7M | $-2.3M | $-220K |
| Oct 2026 | $351K | $3.9M | $-3.5M | $2.0M |
| Sep 2026 | $261K | $2.3M | $-2.0M | $5.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |