| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.4M |
| Personel Maaşları | $51K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $778K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $4.4M | $4.2M | $162K | $49.4M |
| Mar 2028 | $4.4M | $3.5M | $879K | $49.3M |
| Feb 2028 | $4.5M | $3.6M | $856K | $48.4M |
| Jan 2028 | $8.2M | $3.8M | $4.4M | $47.5M |
| Dec 2027 | $11.0M | $3.6M | $7.4M | $43.1M |
| Nov 2027 | $11.8M | $3.6M | $8.2M | $35.7M |
| Oct 2027 | $8.6M | $3.8M | $4.8M | $27.5M |
| Sep 2027 | $20.2M | $3.3M | $16.8M | $22.7M |
| Aug 2027 | $3.6M | $3.0M | $621K | $5.9M |
| Jul 2027 | $3.6M | $2.9M | $649K | $5.3M |
| Jun 2027 | $6.3M | $3.0M | $3.3M | $4.6M |
| May 2027 | $3.6M | $2.8M | $843K | $1.3M |