Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.6M |
| Maç Günü Geliri | $55K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $747K |
| Personel Maaşları | $5K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| May 2029 |
$1.9M |
$828K |
$1.1M |
$-13.1M |
| Apr 2029 |
$739K |
$822K |
$-84K |
$-14.1M |
| Mar 2029 |
$747K |
$744K |
$3K |
$-14.0M |
| Feb 2029 |
$738K |
$821K |
$-82K |
$-14.0M |
| Jan 2029 |
$1.0M |
$1.3M |
$-267K |
$-14.0M |
| Dec 2028 |
$721K |
$898K |
$-177K |
$-13.7M |
| Nov 2028 |
$720K |
$880K |
$-161K |
$-13.5M |
| Oct 2028 |
$704K |
$1.3M |
$-554K |
$-13.3M |
| Sep 2028 |
$300K |
$689K |
$-390K |
$-12.8M |
| Aug 2028 |
$275K |
$689K |
$-414K |
$-12.4M |
| Jul 2028 |
$452K |
$676K |
$-224K |
$-12.0M |
| Jun 2028 |
$69K |
$681K |
$-611K |
$-11.8M |