| TV Geliri | $16.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $641K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $5.9M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $6.8M |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $110K |
| Tesis Bakımı | $1.0M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $28.3M | $8.0M | $20.3M | $138.5M |
| Dec 2027 | $16.9M | $9.3M | $7.7M | $118.2M |
| Nov 2027 | $17.0M | $9.3M | $7.7M | $110.5M |
| Oct 2027 | $10.9M | $9.3M | $1.6M | $102.9M |
| Sep 2027 | $23.6M | $7.6M | $16.0M | $101.3M |
| Aug 2027 | $7.6M | $7.6M | $-8K | $85.3M |
| Jul 2027 | $7.8M | $7.8M | $-7K | $85.3M |
| Jun 2027 | $7.4M | $7.8M | $-407K | $85.3M |
| May 2027 | $6.1M | $8.5M | $-2.4M | $85.7M |
| Apr 2027 | $12.2M | $7.7M | $4.5M | $88.0M |
| Mar 2027 | $12.1M | $7.7M | $4.4M | $83.5M |
| Feb 2027 | $7.4M | $7.7M | $-336K | $79.1M |