| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $7K |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $62K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $692K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.4M | $1.8M | $552K | $1.8M |
| Jun 2027 | $2.4M | $1.9M | $513K | $1.2M |
| May 2027 | $2.4M | $2.1M | $310K | $723K |
| Apr 2027 | $2.4M | $3.0M | $-610K | $413K |
| Mar 2027 | $2.4M | $1.9M | $459K | $1.0M |
| Feb 2027 | $2.2M | $2.0M | $220K | $565K |
| Jan 2027 | $842K | $1.4M | $-581K | $345K |
| Dec 2026 | $225K | $1.5M | $-1.3M | $926K |
| Nov 2026 | $270K | $1.5M | $-1.2M | $2.2M |
| Oct 2026 | $264K | $2.1M | $-1.8M | $3.4M |
| Sep 2026 | $693K | $1.8M | $-1.1M | $5.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |