| TV Geliri | $2.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $27K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $288K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $577K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $322K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $2.6M | $933K | $1.7M | $3.6M |
| May 2027 | $1.2M | $926K | $282K | $1.9M |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.1M | $40K | $1.6M |
| Mar 2027 | $1.2M | $933K | $277K | $1.6M |
| Feb 2027 | $1.3M | $950K | $385K | $1.3M |
| Jan 2027 | $1.3M | $739K | $577K | $894K |
| Dec 2026 | $384K | $720K | $-335K | $318K |
| Nov 2026 | $392K | $718K | $-326K | $653K |
| Oct 2026 | $91K | $1.0M | $-921K | $979K |
| Sep 2026 | $72K | $672K | $-600K | $1.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |