| TV Geliri | $2.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $259K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $151K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.2M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2029 | $3.3M | $3.6M | $-336K | $210.2M |
| Jul 2029 | $3.2M | $3.7M | $-496K | $210.6M |
| Jun 2029 | $6.8M | $3.5M | $3.3M | $211.1M |
| May 2029 | $3.2M | $4.7M | $-1.6M | $207.7M |
| Apr 2029 | $6.4M | $3.3M | $3.1M | $209.3M |
| Mar 2029 | $9.2M | $3.6M | $5.5M | $206.2M |
| Feb 2029 | $3.6M | $3.4M | $228K | $200.7M |
| Jan 2029 | $8.8M | $3.6M | $5.2M | $200.5M |
| Dec 2028 | $15.6M | $3.6M | $11.9M | $195.3M |
| Nov 2028 | $15.5M | $3.5M | $12.1M | $183.4M |
| Oct 2028 | $9.0M | $3.7M | $5.3M | $171.3M |
| Sep 2028 | $18.7M | $3.1M | $15.6M | $165.9M |