Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $39K |
| Maç Günü Geliri | $16K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $118K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Tesis Bakımı | $65K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$81K |
$443K |
$-361K |
$38.4M |
| Jul 2030 |
$62K |
$222K |
$-160K |
$38.7M |
| Jun 2030 |
$62K |
$241K |
$-179K |
$38.9M |
| May 2030 |
$63K |
$241K |
$-178K |
$39.1M |
| Apr 2030 |
$63K |
$241K |
$-178K |
$39.3M |
| Mar 2030 |
$62K |
$314K |
$-252K |
$39.4M |
| Feb 2030 |
$1.5M |
$5.5M |
$-4.0M |
$39.7M |
| Jan 2030 |
$3.9M |
$243K |
$3.6M |
$43.7M |
| Dec 2029 |
$62K |
$243K |
$-181K |
$40.1M |
| Nov 2029 |
$62K |
$243K |
$-181K |
$40.3M |
| Oct 2029 |
$3.0M |
$246K |
$2.7M |
$40.5M |
| Sep 2029 |
$63K |
$246K |
$-184K |
$37.7M |