| TV Geliri | $2.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $123K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $661K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.9M | $2.4M | $531K | $1.3M |
| Sep 2027 | $3.0M | $2.1M | $906K | $773K |
| Aug 2027 | $1.2M | $1.6M | $-403K | $-132K |
| Jul 2027 | $3.7M | $1.5M | $2.2M | $271K |
| Jun 2027 | $1.2M | $1.5M | $-334K | $-2.0M |
| May 2027 | $1.2M | $1.5M | $-348K | $-1.6M |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.5M | $-349K | $-1.3M |
| Mar 2027 | $1.2M | $1.5M | $-311K | $-919K |
| Feb 2027 | $1.2M | $1.5M | $-264K | $-608K |
| Jan 2027 | $1.2M | $1.5M | $-306K | $-344K |
| Dec 2026 | $1.2M | $1.5M | $-301K | $-38K |
| Nov 2026 | $327K | $1.5M | $-1.2M | $263K |