| TV Geliri | $2.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $288K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $117K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $394K |
| Oyuncu Maaşları | $2.6M |
| Personel Maaşları | $64K |
| Transfer Amortismanı | $83K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $781K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.0M | $3.5M | $458K | $18.4M |
| Jun 2027 | $9.9M | $3.0M | $6.9M | $17.9M |
| May 2027 | $3.5M | $3.0M | $556K | $10.9M |
| Apr 2027 | $3.5M | $3.0M | $565K | $10.2M |
| Mar 2027 | $3.6M | $2.8M | $707K | $9.6M |
| Feb 2027 | $4.0M | $3.0M | $913K | $8.8M |
| Jan 2027 | $3.7M | $3.0M | $759K | $7.8M |
| Dec 2026 | $3.6M | $3.5M | $94K | $6.9M |
| Nov 2026 | $3.6M | $3.8M | $-189K | $6.8M |
| Oct 2026 | $1.2M | $5.4M | $-4.2M | $6.9M |
| Sep 2026 | $1.4M | $1.6M | $-212K | $11.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |