| TV Geliri | $566K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $578K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $16K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $992K | $685K | $306K | $-2.7M |
| Jul 2028 | $1.0M | $595K | $442K | $-3.0M |
| Jun 2028 | $1.1M | $853K | $225K | $-3.4M |
| May 2028 | $997K | $711K | $286K | $-3.6M |
| Apr 2028 | $1.0M | $745K | $258K | $-3.9M |
| Mar 2028 | $1.0M | $693K | $312K | $-4.2M |
| Feb 2028 | $1.0M | $770K | $233K | $-4.5M |
| Jan 2028 | $939K | $1.4M | $-479K | $-4.7M |
| Dec 2027 | $935K | $742K | $193K | $-4.2M |
| Nov 2027 | $938K | $764K | $174K | $-4.4M |
| Oct 2027 | $991K | $889K | $102K | $-4.6M |
| Sep 2027 | $1.1M | $699K | $356K | $-4.7M |