Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $254K |
| Maç Günü Geliri | $602K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $40K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $75K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2035 |
$896K |
$1.2M |
$-350K |
$314.9M |
| Jul 2035 |
$1.7M |
$1.2M |
$446K |
$315.3M |
| Jun 2035 |
$4.4M |
$1.2M |
$3.2M |
$314.8M |
| May 2035 |
$890K |
$1.2M |
$-356K |
$311.6M |
| Apr 2035 |
$890K |
$1.2M |
$-357K |
$312.0M |
| Mar 2035 |
$3.7M |
$1.2M |
$2.4M |
$312.4M |
| Feb 2035 |
$4.7M |
$1.2M |
$3.4M |
$309.9M |
| Jan 2035 |
$6.9M |
$1.2M |
$5.7M |
$306.5M |
| Dec 2034 |
$892K |
$1.2M |
$-354K |
$300.8M |
| Nov 2034 |
$888K |
$1.2M |
$-359K |
$301.2M |
| Oct 2034 |
$888K |
$1.2M |
$-359K |
$301.5M |
| Sep 2034 |
$892K |
$1.2M |
$-298K |
$301.9M |