| TV Geliri | $6.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $674K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $12.1M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $492K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $604K |
| Tesis Bakımı | $882K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $10.3M | $14.2M | $-3.9M | $54.8M |
| Mar 2028 | $9.8M | $11.7M | $-2.0M | $58.1M |
| Feb 2028 | $8.5M | $11.4M | $-2.9M | $59.6M |
| Jan 2028 | $9.5M | $11.3M | $-1.9M | $62.0M |
| Dec 2027 | $10.6M | $11.7M | $-1.1M | $63.4M |
| Nov 2027 | $11.2M | $12.0M | $-803K | $64.1M |
| Oct 2027 | $8.1M | $11.8M | $-3.6M | $64.4M |
| Sep 2027 | $10.5M | $9.8M | $683K | $67.5M |
| Aug 2027 | $9.4M | $10.3M | $-872K | $66.3M |
| Jul 2027 | $8.8M | $9.0M | $-183K | $66.7M |
| Jun 2027 | $32.2M | $11.9M | $20.3M | $66.4M |
| May 2027 | $7.1M | $13.7M | $-6.5M | $45.6M |