| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $25K |
| Borç Faizi | $29K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $195K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.1M | $1.9M | $175K | $-4.9M |
| Jun 2027 | $5.0M | $2.2M | $2.8M | $-5.1M |
| May 2027 | $2.2M | $2.8M | $-639K | $-7.9M |
| Apr 2027 | $2.0M | $3.0M | $-969K | $-7.3M |
| Mar 2027 | $2.1M | $2.4M | $-309K | $-6.4M |
| Feb 2027 | $2.1M | $2.4M | $-297K | $-6.1M |
| Jan 2027 | $804K | $2.7M | $-1.9M | $-5.8M |
| Dec 2026 | $279K | $2.4M | $-2.1M | $-4.0M |
| Nov 2026 | $272K | $2.4M | $-2.1M | $-1.9M |
| Oct 2026 | $274K | $3.9M | $-3.6M | $185K |
| Sep 2026 | $220K | $1.6M | $-1.4M | $3.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |