| TV Geliri | $22K |
| Sıralama TV Bonusu | $2K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $13K |
| Oyuncu Maaşları | $281K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $25K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $41K | $449K | $-408K | $-2.6M |
| Mar 2027 | $38K | $443K | $-404K | $-2.2M |
| Feb 2027 | $52K | $443K | $-391K | $-1.8M |
| Jan 2027 | $39K | $491K | $-452K | $-1.4M |
| Dec 2026 | $46K | $397K | $-351K | $-907K |
| Nov 2026 | $22K | $386K | $-364K | $-557K |
| Oct 2026 | $5K | $413K | $-407K | $-192K |
| Sep 2026 | $70K | $355K | $-285K | $215K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |