Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $639K |
| Maç Günü Geliri | $3.7M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $122K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $91K |
| Tesis Bakımı | $195K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2027 |
$4.5M |
$1.7M |
$2.8M |
$151.3M |
| Mar 2027 |
$4.5M |
$1.7M |
$2.8M |
$148.5M |
| Feb 2027 |
$34.1M |
$31.0M |
$3.1M |
$145.7M |
| Jan 2027 |
$7.3M |
$1.8M |
$5.5M |
$142.6M |
| Dec 2026 |
$4.5M |
$1.8M |
$2.7M |
$137.1M |
| Nov 2026 |
$4.5M |
$1.8M |
$2.7M |
$134.4M |
| Oct 2026 |
$8.3M |
$1.8M |
$6.5M |
$131.7M |
| Sep 2026 |
$103.3M |
$28.9M |
$74.4M |
$125.2M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$50.8M |