| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $134K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $674K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.7M | $2.0M | $-254K | $12.5M |
| Jul 2028 | $1.8M | $2.0M | $-192K | $12.7M |
| Jun 2028 | $1.8M | $1.5M | $232K | $12.9M |
| May 2028 | $1.8M | $1.6M | $219K | $12.7M |
| Apr 2028 | $1.5M | $1.5M | $-60K | $12.4M |
| Mar 2028 | $1.7M | $1.6M | $157K | $12.5M |
| Feb 2028 | $3.9M | $1.7M | $2.1M | $12.3M |
| Jan 2028 | $5.3M | $1.4M | $3.9M | $10.2M |
| Dec 2027 | $3.8M | $1.4M | $2.4M | $6.3M |
| Nov 2027 | $3.9M | $1.7M | $2.2M | $3.9M |
| Oct 2027 | $3.9M | $2.6M | $1.3M | $1.7M |
| Sep 2027 | $3.9M | $1.1M | $2.8M | $405K |