| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 7 | 0 | 36% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Miguel Martínez | Scout | 5 | 0 | 36% | 01.01.2028 | Batı Avrupa |
| Scout | 3 | 0 | 40% | 02.06.2027 | Batı Avrupa | |
| Scout | 3 | 0 | 40% | 01.06.2027 | Güney AmerikaBatı Avrupa | |
| Scout | 1 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Batı Avrupa | |
| Eduardo Navarro | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Jaime Gallardo | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Juan Gómez | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafa Marín | DC | 25 | Napoli | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 142 | 48% | 100% | 14.0M | — | — | — | ||
| Vitor Reis | DC | 22 | Manchester City | Miguel Martínez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 138 | 166 | 45% | 100% | 29.0M | — | — | — | |
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Miguel Martínez | Transfer Talebi | Aktif | 01.07.2027 | 01.07.2027 | 1 | 0 | 147 | 153 | 40% | 125% | 51.0M | — | — | — | |
| Jeffrey de Lange | GK | 30 | Olympique de Marseille | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 124 | 129 | 40% | 95% | 6.3M | — | — | — | ||
| Emil Audero | GK | 31 | Cremonese | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 126 | 121 | 40% | 96% | 6.4M | — | — | — | ||
| Josep Martínez | GK | 29 | Inter | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 125 | 120 | 40% | 95% | 8.9M | — | — | — | ||
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Miguel Martínez | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 143 | 148 | 40% | 125% | 53.0M | — | — | — | |
| Senne Lammens | GK | 25 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 132 | 150 | 40% | 104% | 24.0M | — | — | — | ||
| Kauan Lima | GK | 21 | Palmeiras | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 139 | 140 | 40% | 114% | 21.0M | — | — | — | ||
| Filip Jörgensen | GK | 26 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 133 | 129 | 40% | 107% | 16.0M | — | — | — | ||
| Sebastiano Desplanches | GK | 25 | Palermo | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 130 | 40% | 97% | 4.5M | — | — | — | ||
| Robert Sánchez | GK | 30 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 141 | 40% | 101% | 21.0M | — | — | — | ||
| Youri Mignolet | ST | 25 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 143 | 40% | 116% | 48.0M | — | — | — | ||
| Guglielmo Vicario | GK | 31 | Tottenham Hotspur | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 125 | 40% | 103% | 12.0M | — | — | — | ||
| Lorenzo Torriani | GK | 23 | AC Milan | Miguel Martínez | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 113 | 131 | 28% | 100% | 4.4M | — | — | — | |
| Claudio Echeverri | AML | 22 | Manchester City | Miguel Martínez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 128 | 167 | 28% | 100% | 23.0M | — | — | — | |
| Vitor Reis | DC | 22 | Manchester City | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 134 | 166 | 28% | 100% | 29.0M | — | — | — | ||
| Claudio Echeverri | AML | 22 | Manchester City | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 167 | 28% | 100% | 23.0M | — | — | — | ||
| Sofyan Amrabat | DM | 31 | Fenerbahce | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 139 | 28% | 100% | 7.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaid Romero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Satriano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Villar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nicolás González | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaid Romero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Satriano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Villar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nicolás González | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaid Romero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Satriano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Villar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nicolás González | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaid Romero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Satriano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Villar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nicolás González | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | Reddet | — | -1.29 | — | — | 1.50 | 3500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | — | -1.29 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Rodríguez | Reddet | — | -1.29 | — | — | 1.50 | 2100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Darío Ramírez | Reddet | — | -1.29 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gorka Gorosabel | Reddet | — | -1.29 | — | — | 1.50 | 2500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lander Astiazarán | Reddet | — | -1.29 | — | — | 1.50 | 3800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Díaz | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.50 | 2900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Goti | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.50 | 7100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zaid Romero | Reddet | — | -1.24 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Martín Satriano | Reddet | — | -0.95 | — | — | 1.50 | 15000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Villar | Reddet | — | -1.24 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nicolás González | Reddet | — | -1.24 | — | — | 1.50 | 13000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Ekain Orobengoa | Reddet | -1.29 | 88% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | -1.29 | 88% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Mikel Rodríguez | Reddet | -1.29 | 88% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Darío Ramírez | Reddet | -1.29 | 88% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Gorka Gorosabel | Reddet | -1.29 | 88% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Lander Astiazarán | Reddet | -1.29 | 88% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Dani Díaz | Reddet | -1.22 | 83% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Mikel Goti | Reddet | -1.22 | 83% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Zaid Romero | Reddet | -1.24 | 84% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Martín Satriano | Reddet | -0.95 | 65% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Gonzalo Villar | Reddet | -1.24 | 84% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Nicolás González | Reddet | -1.24 | 84% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gorka Gorosabel | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lander Astiazarán | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Díaz | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Goti | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Odysseas Vlachodimos | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Unai Simón | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Ceballos | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 25000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Ekain Orobengoa | İzle | 0.00 | 88% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Arkaitz Mariezkurrena | İzle | 0.00 | 88% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Mikel Rodríguez | İzle | 0.00 | 88% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Darío Ramírez | İzle | 0.00 | 88% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Gorka Gorosabel | İzle | 0.00 | 88% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Lander Astiazarán | İzle | 0.00 | 88% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Dani Díaz | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Mikel Goti | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gorka Gorosabel | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lander Astiazarán | İzlemeye Devam | #50 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Odysseas Vlachodimos | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Unai Simón | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Ceballos | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 25000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Ekain Orobengoa | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Arkaitz Mariezkurrena | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Mikel Rodríguez | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Darío Ramírez | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Gorka Gorosabel | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Miguel Martínez | Lander Astiazarán | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Rodríguez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1105000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000258074 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Darío Ramírez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 680000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marcus Rashford | Reddet | — | -1.10 | — | — | 1.50 | 8700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Odysseas Vlachodimos | Reddet | — | -1.24 | — | — | 1.50 | 4900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Ceballos | Reddet | — | -1.28 | — | — | 1.50 | 25000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Unai Simón | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Reddet | -1.10 | 75% | Çok Pahalı |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Reddet | -1.24 | 84% | Çok Pahalı |
| Dani Ceballos | Reddet | -1.28 | 86% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000258074 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odysseas Vlachodimos | İzlemeye Devam | — | 0.99 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Ceballos | İzlemeye Devam | — | 1.02 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Unai Simón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Onayla | 0.88 | 75% | Rol Uyumlu |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Onayla | 0.99 | 84% | Rol Uyumlu |
| Dani Ceballos | Onayla | 1.02 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000258074 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odysseas Vlachodimos | İzlemeye Devam | — | 0.99 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Ceballos | İzlemeye Devam | — | 1.02 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Unai Simón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Onayla | 0.88 | 75% | Rol Uyumlu |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Onayla | 0.99 | 84% | Rol Uyumlu |
| Dani Ceballos | Onayla | 1.02 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000258074 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odysseas Vlachodimos | İzlemeye Devam | — | 0.99 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Ceballos | İzlemeye Devam | — | 1.02 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Unai Simón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Onayla | 0.88 | 75% | Rol Uyumlu |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Onayla | 0.99 | 84% | Rol Uyumlu |
| Dani Ceballos | Onayla | 1.02 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000258074 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odysseas Vlachodimos | İzlemeye Devam | — | 0.99 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Ceballos | İzlemeye Devam | — | 1.02 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Unai Simón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Onayla | 0.88 | 75% | Rol Uyumlu |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Onayla | 0.99 | 84% | Rol Uyumlu |
| Dani Ceballos | Onayla | 1.02 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000258074 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odysseas Vlachodimos | İzlemeye Devam | — | 0.99 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Ceballos | İzlemeye Devam | — | 1.02 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Unai Simón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Onayla | 0.88 | 75% | Rol Uyumlu |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Onayla | 0.99 | 84% | Rol Uyumlu |
| Dani Ceballos | Onayla | 1.02 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000258074 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odysseas Vlachodimos | İzlemeye Devam | — | 0.99 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Ceballos | İzlemeye Devam | — | 1.02 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Unai Simón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Onayla | 0.88 | 75% | Rol Uyumlu |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Onayla | 0.99 | 84% | Rol Uyumlu |
| Dani Ceballos | Onayla | 1.02 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000258074 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odysseas Vlachodimos | İzlemeye Devam | — | 0.99 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Ceballos | İzlemeye Devam | — | 1.02 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Unai Simón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Onayla | 0.88 | 75% | Rol Uyumlu |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Onayla | 0.99 | 84% | Rol Uyumlu |
| Dani Ceballos | Onayla | 1.02 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arkaitz Mariezkurrena | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mikel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000258074 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Darío Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.88 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odysseas Vlachodimos | İzlemeye Devam | — | 0.99 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Ceballos | İzlemeye Devam | — | 1.02 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Unai Simón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Martínez | Marcus Rashford | Onayla | 0.88 | 75% | Rol Uyumlu |
| Miguel Martínez | Odysseas Vlachodimos | Onayla | 0.99 | 84% | Rol Uyumlu |
| Dani Ceballos | Onayla | 1.02 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrey Trofimov | Osasuna | AMR | Orta Saha | 95 | 120 | 95% | 6.6M | 18.03.2028 | 4 | 0 |
| Nikita Massalyga | Levante | AMR | Orta Saha | 108 | 151 | 82% | 10.0M | 25.12.2027 | 3 | 0 |
| Thiago Borbas | Real Oviedo | ST | Forvet | 111 | 126 | 95% | 21.0M | 04.12.2027 | 3 | 3 |
| Fer López | Celta Vigo | AMR | Orta Saha | 118 | 144 | 84% | 19.0M | 08.05.2027 | 2 | 2 |
| Marash Kumbulla | Mallorca | DC | Defans | 118 | 133 | 84% | 11.0M | 01.05.2027 | 2 | 2 |
| Zito Luvumbo | Mallorca | AMR | Orta Saha | 102 | 120 | 65% | 6.8M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Mateo Joseph | Mallorca | ST | Forvet | 115 | 138 | 84% | 8.5M | 01.05.2027 | 2 | 2 |
| Sofyan Amrabat | Real Betis | DM | Defans | 122 | 139 | 55% | 6.5M | 24.04.2027 | 1 | 2 |
| David Carmo | Real Oviedo | DC | Defans | 107 | 118 | 65% | 10.0M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Nicolás Fonseca | Real Oviedo | DM | Defans | 99 | 110 | 84% | 6.1M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Santiago Colombatto | Real Oviedo | DM | Defans | 106 | 122 | 84% | 5.3M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Benit Borasio | Real Oviedo | MC | Orta Saha | 117 | 139 | 65% | 6.9M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Federico Viñas | Real Oviedo | ST | Forvet | 106 | 125 | 75% | 10.0M | 17.04.2027 | 2 | 1 |
| Mark Engel | Real Oviedo | GK | Kaleci | 117 | 151 | 28% | 3.2M | 17.04.2027 | 0 | 1 |
| Odysseas Vlachodimos | Sevilla | GK | Kaleci | 128 | 131 | 84% | 4.9M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Neal Maupay | Sevilla | ST | Forvet | 119 | 133 | 75% | 9.4M | 10.04.2027 | 2 | 1 |
| Batista Mendy | Sevilla | DM | Defans | 107 | 121 | 38% | 5.1M | 10.04.2027 | 0 | 2 |
| Rafa Marín | Villarreal | DC | Defans | 124 | 142 | 65% | 19.0M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Calebe | Alavés | AMR | Orta Saha | 103 | 116 | 84% | 7.7M | 20.03.2027 | 2 | 2 |
| Edoardo Soleri | Alavés | AML | Orta Saha | 115 | 135 | 65% | 16.0M | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Ville Koski | Alavés | DC | Defans | 79 | 94 | 38% | 2.1M | 20.03.2027 | 0 | 2 |
| Marcus Rashford | Barcelona | AMR | Orta Saha | 128 | 154 | 75% | 8.7M | 13.03.2027 | 2 | 1 |
| Matías Moreno | Levante | DC | Defans | 122 | 152 | 84% | 14.0M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Alan Matturro | Levante | DL | Defans | 104 | 132 | 84% | 4.9M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Levante | DM | Defans | 103 | 132 | 38% | 1.1M | 06.03.2027 | 0 | 2 | |
| Cyril Ngonge | Espanyol | AMR | Orta Saha | 115 | 129 | 84% | 13.0M | 27.02.2027 | 2 | 2 |
| Mathis Jangeal | Rayo Vallecano | AMR | Orta Saha | 116 | 155 | 65% | 6.6M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Duje Ćaleta-Car | Real Sociedad | DC | Defans | 120 | 132 | 84% | 11.0M | 06.02.2027 | 2 | 2 |
| Wesley | Real Sociedad | AML | Orta Saha | 85 | 108 | 38% | 1.4M | 06.02.2027 | 0 | 2 |
| Largie Ramazani | Valencia | AMR | Orta Saha | 108 | 134 | 75% | 4.4M | 30.01.2027 | 2 | 1 |
| Lucas Beltrán | Valencia | AMC | Orta Saha | 112 | 134 | 48% | 10.0M | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Vitor Reis | Girona | DC | Defans | 138 | 166 | 45% | 29.0M | 23.01.2027 | 1 | 1 |
| Nicolás González | Atlético Madrid | AMR | Orta Saha | 117 | 136 | 84% | 13.0M | 16.01.2027 | 2 | 2 |
| Gonzalo Villar | Elche | AMC | Orta Saha | 110 | 132 | 84% | 11.0M | 09.01.2027 | 2 | 2 |
| Zaid Romero | Getafe | DC | Defans | 112 | 119 | 84% | 6.7M | 02.01.2027 | 2 | 2 |
| Getafe | DR | Defans | 102 | 130 | 84% | 4.6M | 02.01.2027 | 2 | 2 | |
| Veljko Birmančević | Getafe | AMR | Orta Saha | 105 | 119 | 84% | 9.6M | 02.01.2027 | 2 | 2 |
| Martín Satriano | Getafe | ST | Forvet | 119 | 134 | 65% | 15.0M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Abu Kamara | Getafe | AMR | Orta Saha | 83 | 111 | 68% | 1.6M | 02.01.2027 | 1 | 2 |
| Miguel Monsalve | Mallorca | AMR | Orta Saha | 112 | 132 | 48% | 14.0M | 19.12.2026 | 1 | 0 |
| Jefferson Savarino | Alavés | AMR | Orta Saha | 106 | 119 | 48% | 6.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Claudio Echeverri | Girona | AML | Orta Saha | 128 | 167 | 28% | 23.0M | 12.09.2026 | 0 | 1 |
| Lorenzo Torriani | Elche | GK | Kaleci | 113 | 131 | 28% | 4.4M | 29.08.2026 | 0 | 1 |
| Buba Sangaré | Elche | DR | Defans | 91 | 132 | 28% | 2.3M | 29.08.2026 | 0 | 1 |
| Luis Vázquez | Getafe | ST | Forvet | 106 | 117 | 58% | 4.7M | 22.08.2026 | 1 | 1 |